pondelok 26. marca 2012

Nailwear Pro

Ahojte,
určite si každá z Vás rada lakuje nechty. Ja nie som výnimkou a preto Vám ukážem laky, s ktorými si lakujem svoje nechtíky najčastejšie. Sú to laky z Avonu :-) a ich názov je Nailwear Pro. Avon ich ponúka v širokej škále farieb. Veľmi pekne sa nanášajú a výdrž je tak akurát, zhruba päť dní. Mám ich viac, no dnes Vám ukážem zatiaľ tie, ktoré som stihla nafotiť. Dúfam, že sa Vám budú páčiť a necháte sa inšpirovať.
Majte sa pekne
Vaša Petra
 Prvé dve laky sú v odtieni Star a Blue Shock a takto pekne som ich skombinovala.
 Ešte raz odtieň Star.
 Ďalší z mojich obľubených je odtieň Coral Reef, na ktorom mám ešte nálepky Color Trend z Avonu.
 Posledným na dnes je večná klasika. Červený lak v odtieni Real Red.

nedeľa 25. marca 2012

Outfit č. 6 Biela klasika

Ahojte,
tak po dlhšom čase prichádzam s ďalším outfit postom. Som nadšená z krásnej slnečnej jari a fotenie na slniečku bolo veľmi príjemné. Oblečenú mám klasickú bielu košeľu, na ktorej mám ešte biely svetrík, no na fotkách to ani veľmi nieje vidieť. Ďalšou klasikou je čierne sako a čierne lodičky. Zlaté doplnky a červené nechtíky dopĺňajú môj dnešný outfit. Nie je to nič výnimočné no v jednoduchosti je krása. No nie?
Krásnu slnečnú nedeľu.
Vaša Petra
Košeľu a sako mám z F&F. Biely svetrík je Y.O.U. Nohavice sú z Tally Weijl.utorok 13. marca 2012

Black vs. Red & Gold

Ahojte,
dnes Vám ukážem moje obľúbené kabelky a menšie doplnky k nim. Obe kabelky sú z Avonu a dúfam, že čo najskôr Vám ich ukážem aj v outfit postoch, no momentálne trpím nedostatkom inšpirácie :-(

 Čierna kabelka je moja najobľúbenejšia. Mám ju asi rok. Vojde sa do nej úplne všetko, preto ju rada nosím do školy. Nedávno som si z internetu objednala tento opasok, ktorý sa k nej pekne hodí.
 Červenú kabelku nenosím až tak často(nerada na sebe pútam pozornosť), aj keď je veľmi krásna. Je z imitácie z hadej kože a mám k nej aj peňaženku a hodinky. Ciferník hodiniek je v tvare ruže. No nie sú krásne?
Prajem Vám krásny deň.
Vaša Petra

piatok 9. marca 2012

Nechtíky 2 :-)

Ahojte,
dnes Vám ukážem druhé pokračovanie mojich nechtíkov. Dúfam, že sa Vám budú páčiť a necháte sa inšpirovať.
Majte sa krásne
Vaša Petra
Odsúdený a puzzle :-)

Ahojte,
medzi moje obľúbené koníčky patria knihy a puzzle.
Knihy čítam veľmi rada, najmä keď cestujem. Poslednú, ktorú som nedávno dočítala sa volá Odsúdený od Vladislavy Hoffmannovej. Kniha je veľmi pútavá a úplne ma dostala tým, koľkokrát človek môže padnúť na dno a mať silu znova sa postaviť. Kniha je podľa skutočnej udalosti o matke, ktorá mala syna narkomana. Určite to poznáte z telky, alebo časopisov.
Knihu vydalo vydavateľstvo Evitapress. Rada si kupujem knihy z tohto vydavateľstva. No musím podotknúť, že mám pocit, že v poslednom čase vydávajú veľa kníh, ktoré nie sú až také kvalitné, ako boli tie prvé. Aj tak ich môžem vrelo odporučiť, nielen pre ich ideálnu veľkosť :-)  

 Určite každý z Vás pozná tento obrázok, ktorý vznikol pri výstavbe Empire State Building. Bolo to jedno z najťažších puzzle, ktoré som zatiaľ skladala, no podarilo sa :-)

Zelené líčenie

Ahojte,
už dlhšie som sa tu neukázala, ale blog robím ako svoj koníček, nie ako povinnosť.
Dnes Vám ukážem líčenie, ladené do zelena. Myslím si, že takáto farba pristane farbe mojich očí.
Na oči som použila paletku z Avonu, ktorú som si kúpila už veľmi dávno. Mám ju v starom obale, no v novom prevedení ju nájdete pod odtieňom Fresh Cut Greens. Farba tejto paletky má veľmi pekný zlatý podtón.
Nalíčená som úplne klasicky : do vnútorného kútika svetlejší odtieň a do vonkajšieho kútika a do záhybu tmavší odtieň.
Majte sa pekne
Vaša Petra