streda 27. februára 2013

Jarná inšpirácia

Ahojte,
dnes som sa trošku pohrala na stránke polyvore.com a zvolila som si takýto jarný outfit. Páči sa Vám?
Vaša Petra
Spring


Cowl neck dress
$535 - question-air.com


Alexander mcqueen
$3,370 - farfetch.com


Moda In Pelle red pumps
$89 - psyche.co.uk


streda 20. februára 2013

Obľúbený make-up a púder z Avonu

Ahojte,
keď som si spätne pozerala svoje príspevky na blogu, všimla som si, že Vám prevažne ukazujem novinky v kozmetike a nie moje obľúbené a stále výrobky. V dnešnom príspevku sa to budem snažiť napraviť.
Dnes Vám ukážem môj veľmi obľúbený make-up a najobľúbenejší púder. Oba výrobky sú z rovnakej línie Ideal Flawless z Avonu.
 Neviditeľný make-up s krycím efektom a OF 15, odtieň Nude
Tento make-up naozaj spĺňa všetko, čo sľubuje. Má stredne ľahké, tekuté zloženie, ktoré sa jednoducho na tvár aplikuje. Pleti sa pekne prispôsobí a aj keď ho na tvári nevidno, má stredné až úplne prekrytie. Obsahuje aj ochranný faktor 15. Má jemnú, nevtieravú vôňu. K dispozícií je v 5 odtieňoch. Je naozaj výborný a patrí medzi najlepšie make-upy, ktoré som mala možnosť doteraz vyskúšať. Aktuálna cena v katalógu je 9, 20 €. Aj keď je možno trochu drahší oplatí sa ho vyskúšať, ale počkať si na prípadnú akciu v katalógu.
Kompaktný pleťový púder, odtieň Fair
Tento púder si kupujem stále dookola. Bol dobrý predtým a po menšom vylepšení je ešte lepší. Pleti sa pekne prispôsobí, dokonale zafixuje make-up, pekne zmatní pleť a naozaj dlho vydrží. Nosím ho so sebou stále, pretože balenie obsahuje aj zrkadielko. V ponuke je v 2 odtieňoch. Ja mám ten svetlejší. Aktuálna cena v katalógu je 5, 90 €. Za takú cenu ho môžem iba odporučiť.
Na fotke mám iba make-up a púder.
Máte s týmito výrobkami skúsenosti?
Majte sa krásne
Vaša Petra

sobota 16. februára 2013

Môj Avon Box 3/2013

Ahojte,
dnes mám pre Vás tretie pokračovanie videa o Avone. Video je krátke, ale dúfam, že všetko potrebné sa tam dozviete. Užívajte si víkend.
Vaša Petra

piatok 15. februára 2013

Outfit č. 15: Športovo do školy

Ahojte,
začal mi (dúfam) posledný semester v škole. Musím napísať dve záverečné práce, keďže končím dve vysoké školy naraz, tak ma musíte ospravedlniť za nepravidelné príspevky.
Dnes mám pre Vás jeden športový outfit, ktorý je v poslednom čase môj obľúbený. Základom je mikina so zlatými písmenami značky Golddigga. Doplnky som zvolila zlaté, a to náušnice a náhrdelník z Avonu. Zlatý opasok je z New Yorkeru. Zvyšok už sú len rifle a topánky z čínskeho obchodu. Fotky sú trošku horšej kvality, keďže sa už stmievalo.
Krásny víkend prajem.
Vaša Petra


streda 6. februára 2013

Novinky v akcii

Ahojte,
v dnešných novinkách Vám ukážem nový lak, špirálu, ceruzku na oči a spevňujúci gél. Objednala som ich z Avon katalógu 2/2013, no nevideli ste ich vo videu, pretože som objednávku robila ešte raz. Toľko na vysvetlenie a teraz už k samotným novinkám.


Lak na nechty Nailwear Pro +, odtieň Pink Créme 10/10
Trošku som sa obávala prekrytia, pretože v Avone je o trošku svetlejší odtieň Pastel Pink, ktorý mal slabé prekrytie. No tento je oveľa lepší. Má krásnu farbu, dobre sa mi s ním lakovalo a myslím, že k opálenej pleti v lete bude vyzerať naozaj úžasne. Cena v aktuálnom katalógu je 3,50 €. Z 10 bodov by som mu dala všetkých 10.

Gélová ceruzka na oči SuperSHOCK, odtieň Black 9/10
Táto ceruzka je výraznej čiernej farby. Má silné prekrytie a dlhú výdrž. Je v ponuke v štyroch krásnych odtieňoch a aktuálna cena je 3,40 €. Jeden bod strhávam za to, že sa mi trošku otláčala na horné viečko, keď som si ju dala ako hornú linku.

Špirála SuperSHOCK, odtieň Black 10/10
Táto špirála je podľa mňa najlepšia zo všetkých špirál, ktoré Avon ponúka. Veľmi mi vyhovuje väčšia kefka s hustými štetinami. Nerozmazáva sa, ani neopadáva. Je naozaj super. Používam ju odkedy je v Avone v ponuke. Aktuálna cena je 3,90 €. Keďže je obľúbená, často ju nájdete aj v rôznych obaloch. Ja som mala kvietkovanú a ešte tigrovanú. Za všetky tieto pozitíva jej dávam plných 10 bodov.

Spevňujúci telový gél s výťažkami morských rias z gréckych morí 8/10
Tento spevňujúci gél je v celku dobrý, ale nie je to nič také prevratné. Jemne pokožku spevňuje a pokožka je po ňom pekne hladká. Má gélové zloženie, krásnu vôňu, rýchlo sa vstrebáva a má jednoduché dávkovanie. Objem je 150 ml a aktuálna cena je iba 2,90 €. Cena je naozaj nízka, keďže výrobky rady Planet Spa sú trošku drahšie. Momentálne je poslednýkrát v ponuke, tak ak máte záujem rýchlo objednávajte. Ja som s ním spokojná. Dala by som mu takých 8 bodov.

Ak máte aj vy nejaké skúsenosti s týmito výrobkami, budem rada ak sa s nimi podelíte.
Majte sa krásne
Vaša Petra 

utorok 5. februára 2013

Rýchle a jednoduché denné líčenie

Ahojte,
dnes mám pre Vás nové video. Video je jednoduchý návod na denné líčenie. Dúfam, že sa Vám bude páčiť a ak by ste chceli vidieť nejaké iné líčenie, budem rada ak mi napíšete. Krásny deň prajem.
Vaša Petra

piatok 1. februára 2013

Ružovo-zlatá kombinácia

Ahojte,
dnes mám pre Vás pripravený článok o lakoch na nechty. Ružový, značky Hope, ste mali možnosť vidieť aj vo videu TAG Moja zbierka lakov na nechty. Zlatý lak je z Avonu, v odtieni Gleaming Gold. Neviem či sa ešte nosí prstenník inej farby, no ja z času na čas mám náladu na takéto oživenie.
Prajem Vám krásny víkend.
Vaša Petra