pondelok 25. marca 2013

Vône z Avonu

Ahojte,
dnešné video berte trošku s rezervou. Je veľmi ťažké popisovať vône. No snažila som sa.
Momentálne mi prebieha posledný týždeň školy v mojom živote. Teda aspoň dúfam. Držte mi palce, nech posledné písomky zvládnem.
Majte sa krásne
Vaša Petra


streda 20. marca 2013

Luxe a 24-karátové zlato

Ahojte,
dnes mám pre Vás ďalšie video. Tieto dve kolekcie už ste mohli vidieť tu a tu. Utekám odovzdať záverečnú prácu a idem oddychovať.
Krásny slnečný deň prajem
Vaša Petra

utorok 19. marca 2013

Nailwear Pro +

Ahojte,
škola mi nedovoľuje prispievať častejšie. Čo ale nedovolím, aby žiadne povinnosti mi spôsobili, že začnem zanedbávať samú seba. Myslím tým aj lakovanie nechtov. Dnes Vám ukážem dva laky z Avonu. Červený je v odtieni Red Bombshell a druhý modrý v odtieni Cosmic Blue. Obe laky som ozdobila lakmi s tenkým štetcom. Ja tieto laky mám veľmi rada. Na fotke je od Essence biely, ale ja používam rôzne značky z drogérie.
Prajem Vám krásny deň (počasie snáď nepotrebuje žiadny komentár)
Vaša Petra


 


štvrtok 14. marca 2013

Solutions z Avonu

Ahojte,
dnes mám pre Vás ďalšie video. Z môjho okolia zatiaľ počúvam samé pozitíva na videá, tak ma to veľmi teší a motivuje do ďalšieho natáčania. Dnes to bude ešte o krémikoch, ale ďalšie video bude o kozmetike.
Solutions je ďalšia rada z Avonu, ktorá je zameraná o starostlivosť o pleť, ale aj o telo.
Príjemné pozeranie
Vaša Petrautorok 12. marca 2013

Outfit č. 16: Zelená sukňa

Ahojte,
dnes mám pre Vás pripravený ďalší outfit. Základom dnešného outfitu je zelená, taká smaragdová, sukňa z New Yorkeru. Kúpila som ju v posledných výpredajoch a stála len 4, 95 €. Doplnila som ju už iba čiernymi pančuškami a bielym svetrom. Zároveň som oprášila bižutériu, ktorú mám už doma viac ako päť rokov. Je z Avonu, na cenu si už nespomínam, ale z času na čas si ju rada vezmem.
Zajtra ma čakajú miniobhajoby mojej diplomovky, tak mi držte palce.
Majte sa krásne
Vaša Petra

pondelok 11. marca 2013

Môj Avon Box 4/2013

Ahojte,
viem, že je to už tretie video za sebou, ale chcela som Vám čo najskôr ukázať ďalší Avon Box. V tomto prípade ide už o Avon Box 4/2013. Dosť som sa ponáhľala, lebo mám toho veľa do školy, tak prosím o zhovievavosť. Zajtra si už dáme outfit.
Majte sa krásne
Vaša Petra

piatok 8. marca 2013

Planet SPA z Avonu

Ahojte,
dnes mám pre Vás ďalšiu radu z Avonu. Planet Spa patrí k mojím najobľúbenejším z Avonu. Zbožňujem ich zloženia, vône a masky na tvár. Dúfam, že sa Vám video bude páčiť. Majte krásny víkend.
Vaša Petrasobota 2. marca 2013

Video: Naturals z Avonu

Ahojte,
dnes mám pre Vás nové video. Video sa bude týkať rady Naturals z Avonu. Výrobky o ktorých budem rozprávať sú na obrázku.

Bohužiaľ, na konci videa sa mi vybila baterka, ale stihla som Vám ukázať všetky výrobky tak som to už netočila ešte raz. Dúfam, že to nebude vadiť.


Majte sa krásne
Vaša Petra

piatok 1. marca 2013

Avon vs. Golden Rose

Ahojte,
dnes som sa rozhodla porovnať praskajúce, alebo mozaikové laky na nechty. Na trhu sú už dlhšiu dobu a určite ich poznáte.
Prvým lakom je Graffiti nail art od Golden Rose, odtieň 01. Je to klasický biely lak. V ponuke je ešte asi 14 odtieňov, aspoň tak som to našla na internete. Lakovala sa mi s ním trošku horšie, pretože už ho mám dlhšie a začína hustnúť. Cena je do 3 €.
Ako základ som použila Lak z Avonu Nailwear Pro +, v odtieni Viva Pink.


Druhým lakom je Povrchový lak na nechty s mozaikovým efektom z Avonu, v odtieni Black. Lakovalo sa mi s ním dobre a výsledný efekt bol krásny. V ponuke je v 5 odtieňoch a cena sa pohybuje okolo 3, 90 €. Základom je Lak Miss Sporty, v odtieni 344.


Záver: Keby som mala porovnať tieto dve laky viac sa mi páči praskanie laku z Avonu. Je viac súmernejšie. Ale celkovo sú obe laky fajn a ja používam rada obidve.
A čo vy? Páčia sa Vám tieto laky?
Majte sa krásne
Vaša Petra