sobota 31. mája 2014

Nové video: Spotrebované produkty - Máj 2014

Ahojte,
dnes prichádzam s novou, uvidíme ako pravidelnou, rubrikou Spotrebované produkty. Ja mám rada takéto videá, tak som sa rozhodla, že si ich aj sama natočím. Dúfam, že Vás tieto videá budú baviť rovnako ako mňa. Môžte mi aj napísať, či máte s niektorým výrobkom skúsenosti.
Vaša Petra
Odkazy:
Anew Vitale: http://lifeismystyle.blogspot.sk/2013/05/recenzia-anew-vitale-z-avonu.html
Neviditeľný make-up s krycím efektom: http://lifeismystyle.blogspot.sk/2013/02/oblubeny-make-up-puder-z-avonu.html
Ceruzka na obočie s kefkou: http://lifeismystyle.blogspot.sk/2012/10/novinky-v-akcii.html

Nalíčená som: 
Neviditeľný make-up s krycím efektom a OF 15 - odtieň Nude, Avon
Korekčná tyčinka Luxe - odtieň Fair Creme, Avon
Kompaktný pleťový púder Ideal Flawless - odtieň Fair, Avon
Bronzový kompaktný púder Luxe, Avon
Set na úpravu obočia, Avon
Ceruzka na oči Color Trend - odtieň Brown, Avon
Obostranná linka na oči, Essence
Zhusťujúca špirála Luxe Extravagance - odtieň Black Caviar, Avon
Rúž s matným efektom - odtieň Pink Cuddle, Avon

Na nechtoch mám:
Lak na nechty s gélovým efektom - Fire Cracker, Créme Brulle, Avon


Na sebe mám: 
Čierne tričko - House
Náušnice Hviezdičky - Avon
Čierno-strieborný prsteň - Avon
Gumička s mašličkou - Gate

utorok 27. mája 2014

Lak na nechty s gélovým efektom + ozdobné perličky

Ahojte,
po úžasne strávenom víkende som tu opäť s novým článkom. Tentokrát som si nechtíky nezabudla odfotiť, tak si ich môžete pozrieť. S obidvoma výrobkami som maximálne spokojná a veľmi mi vyhovujú. Myslím si, že tieto novinky sa Avonu veľmi podarili.


 Lak na nechty s gélovým efektom, odtieň Parfait Pink, Avon
Všetky odtiene lakov na nechty som Vám už ukazovala vo videu o gélových lakoch na nechty. Tieto laky na nechty sú akoby 3 v 1: podklad, farba a povrchový lak. Keď som si nalakovala nechty prvýkrát, s odtieňom Fabulous, nechty sa mi začali asi na piaty deň olupovať. Aj keď sú to laky 3 v 1, druhýkrát som si nechty nalakovala tak, ako som zvyknutá, s podkladom a nadlakom. Nechty mi pekne držia. A to som v sobotu, aj v nedeľu miesila rukami koláč :-). Čiže zatiaľ 6 dní a nechty vyzerajú stále dobre. Cena je cca 2, 50 € za jeden.


 Ozdobné perličky na nechty, v odtieni Pink Confetti, Avon
Tieto perličky sa veľmi ľahko používajú. Stačí do nich ponoriť mokrý necht. Ja som potom ešte perličky mierne k nechtu prstom pritlačila a nakoniec som ich ešte prelakovala priesvitným, povrchovým lakom na nechty, aby neopadávali. Držia perfektne. Cena za perličky je 2, 90 €. Som z nich úplne nadšená a maximálne spokojná.


Vyskúšali ste už nové laky na nechty s gélovým efektom z Avonu?
Ktorý odtieň je Vašim favoritom?
Vaša Petra

nedeľa 25. mája 2014

Video: Môj Avon Box 7/2014

Ahojte,
dnes tu mám pre Vás ďalší Avon Box, za kampaň 7/2014. Pre mňa bol tento katalóg nabitý samými skvelými ponukami. Určite stál, a ešte aj pár dní bude stáť, za pozretie. Som veľmi rada, že aj napriek úžasným, stálym ponukám, Avon prichádza vždy s novými, skvelými ponukami. Dúfam, že sa Vám toto video bude páčiť a že ma podporíte aj svojim odberom na YouTube, alebo na blogu.
A ako sa Vám páči kampaň 7?
Vaša Petra
Nalíčená som: 
BB krém s OF20 Anew Vitale, Avon
Korekčná tyčinka Luxe - odtieň Fair Creme, Avon
Kompaktný pleťový púder Ideal Flawless - odtieň Fair, Avon
Bronzový kompaktný púder Luxe, Avon
Set na úpravu obočia, Avon
Kajalová ceruzka na oči - odtieň Bronze Sheen, Avon
Obostranná linka na oči, Essence
Zhusťujúca špirála Luxe Extravagance - odtieň Black Caviar, Avon
Lesk na pery Ultra Glazewear - odtieň Pink Watermelon, Avon

Na nechtoch mám:
Lak na nechty s gélovým efektom - odtieň Parfait Pink, Avon
Prstenníky - Ozdobné perličky na nechty - Pink Confetti, Avon

Na sebe mám: 
Biele tričko - čínsky obchod
Náušnice - Avon
Strieborný prsteň - darček
Modrý štrasový prsteň - Avon

štvrtok 22. mája 2014

Ako dosiahnuť objem vo vlasoch?

Ahojte,
dnes sa budem venovať problému, ktorý mi v poslednom čase robil vrásky na čele. Objem vlasov. Keďže mám dlhšie vlasy, čoraz častejšie som pociťovala, že sú fádne, bez života a samozrejme bez objemu. Chcela som svoje vlásky nejako oživiť a tak som používala rady a tipy, ktoré som sa časom naučila, alebo ich našla na internete a v časopisoch.

A tu je pár mojich odskúšaných rád:

1. Základom je správne vlasy umyť!
Vždycky treba začať od začiatku a to pri umývaní vlasov. Vlasy si umývam na dvakrát. Prvýkrát si nanesiem šampón ku korienkom, kde ho poriadne vmasírujem do pokožky hlavy. Jemná masáž vraj korienkom pomáha aj v raste vlasov. Niečo na tom asi bude, pretože mne pravidelne rastú také tie malé vlásky a vlasy sa mi stále zahusťujú. Druhýkrát si šampón nanesiem po celej dĺžke vlasov. Zbytočne vlasy nedrhnem a ani si na hlave z vlasov nerobím helmu. Len šampón jemne do vlasov zapracujem.
Ja aktuálne používam Šampón pre zväčšenie objemu vlasov s kolagénom na jemné vlasy z Avonu (2,90 €). Nezaťažuje vlasy, stará sa o vlasy a pokožku hlavy. Kolagénové polyméry prenikajú do vlasového vlákna a zväčšujú povrch každého vlasu. Musím povedať, že som s ním veľmi spokojná. Zloženie má úžasné, krásne vonia a vlasy sú naozaj krásne nadýchané.


2. Správna výživa vlasov!
Kondicionér, alebo masku na vlasy si nikdy, podotýkam nikdy, nenanášam ku korienkom vlasov. Vlasy pri korienkoch sú mladé a zdravé, takže výživu nepotrebujú. Nanášam si ich tak od úrovne uší smerom nadol. Taktiež vlasy nedrhnem, len do nich prípravok jemne zapracujem. Pri korienkoch by sme tým vlasy zbytočne zaťažili a vlasy sa nám môžu skôr zmastiť.
Aktuálne používam Kondicionér pre zväčšenie objemu vlasov s kolagénom na jemné vlasy z Avonu (2,90 €). Zanecháva vlasy hydratované, nezaťažuje ich, ale inak taký normálny kondicionér z Avonu.

3. Mokré vlasy nečesať!
Túto radu som začala praktikovať len nedávno, ale musím uznať, že niečo na tom bude. Mokré vlasy by sa nemali češať aj z dôvodu, aby sme vlasy nepoškodzovali, no aj kvôli objemu. Vlasy je najlepšie nechať uschnúť na vzduchu, najlepšie ich je ani nefénovať. Tento trik sa mi naozaj veľmi osvedčil a určite ho vyskúšajte. Fénovanie má na druhej strane niečo do seba a to keď vlasy vyfénujeme proti smeru rastu, alebo s hlavou v predklone.

4. Doplňujúca starostlivosť o objem vlasov
Na trhu sú rôzne prípravky určené na zväčšenie objemu vlasov. Ja si teraz neviem vynachváliť Sprej pre zväčšenie objemu vlasov s kolagénom na jemné vlasy z Avonu (3,30 €).  Má ľahké zloženie, ktoré vlasy nezaťažuje, zanecháva ich objemné, pružné a vzdušné. Postačí ho pár krát nastriekať ku korienkom a vlasy nadobudnú želaný objem. Na výrobkoch sa píše, že majú 24-hodinovú výdrž. No tento sprej vydrží aj 48-hodín. Stačí si vlasy rukami ponadvihovať, poprípade trošku rozstrapatiť a objem je tam. Dúfam, že viete ako to myslím :-). Objem môžeme dosiahnuť aj natupírovaním vlasov pri korienkoch, ale to vlasom veľmi neprospieva.


Dúfam, že sa Vám tento článok páčil a že budú moje rady pre Vás osožné.
A ako si udržiavate objem vo vlasoch Vy?
Vaša Petra

utorok 20. mája 2014

Video: 5 Top ponúk z kampane 7/2014

Ahojte,
dnešné video bude o mojich top ponukách z Avon katalógu 7/2014. Dúfam, že sa Vám video bude páčiť a budem rada ak mi napíšete čo Vás zaujalo v kampani 7.Nalíčená som: 
Make-up s dlhotrvácnym efektom, Avon - Nude
Kompaktný pleťový púder Ideal Flawless, Avon - Fair
Rozžiarujúci kompaktný púder Ideal Luminious, Avon
Set na úpravu obočia, Avon
Paletka 8 metalických očných tieňov, Avon
Kajalová ceruzka na oči, Avon - Bronze Sheen
Zhusťujúca špirála Luxe Extravagance, Avon - Black Caviar
Lesk na pery SuperShock, Avon - Tickled Pink

Na nechtoch mám:
Lak na nechty s gélovým efektom, Avon - odtiene Fabulous a Barely There

Na sebe mám: 
Košeľa - Authority
Náušnice - Avon
Strieborné prstene - darček

Prajem Vám príjemný večer
Vaša Petra

pondelok 19. mája 2014

Laky na nechty s gélovým efektom, Avon

Ahojte,
na začiatok týždňa mám pre Vás jedno video a pár fotiek. Laky na nechty s gélovým efektom z Avonu sú novinkou kampane 7.
Laky na nechty s gélovým efektom Vám majú poskytnúť nechty ako zo salónu u Vás doma. Majú profesionálny štetec pre dokonalé a hladké nanášanie. Podľa mňa je štetec o trošičku tenší ako je u klasických lakov na nechty z Avonu.
 Laky v sebe zahŕňajú 3 kroky v 1:
1. Slúžia ako podkladový lak pre vyhladenie a ochranu nechtov.
2. Obsahujú farbu pre výrazný vzhľad už v jednej vrstve.
3. Povrchový lak slúži na posilnenie a intenzívny lesk.
Toto sú vety z katalógu a nie moje vlastné skúsenosti. Týmto článkom som Vám chcela predstaviť túto novinku a ukázať všetky odtiene. Podrobnejšiu recenziu napíšem až po ich vyskúšaní.
Samozrejme som sa s Vami chcela podeliť o všetky odtiene. Niektoré vyzerajú trošku inak ako v katalógu a tak dúfam, že pri rozhodovaní Vám bude toto video nápomocné. Budem rada ak sa so mnou podelíte o Vaše dojmy a skúsenosti s týmito lakmi na nechty.
Prajem Vám úspešný štart do nového týždňa.
Vaša Petra
streda 14. mája 2014

Novinky LUXE a ANEW

Ahojte,
na pár dní ma premohla choroba, ale už je to lepšie a ja mám pre Vás konečne článok. Dnes to bude o produktoch, ktoré som dostala v rámci jednej akcie s Avonom. V jednom videu som Vám ju už spomínala. Išlo o špeciálne kvartálne stretnutie venované prestížnym značkám LUXE a ANEW. Praktické ukážky nám ukázal a hosťom akcie bol Pavol Bauer. Pre tie, ktoré ho nepoznajú, Pavol Bauer je oficiálny vizážista Avonu. V roku 1996 získal titul majstra Českej republiky v líčení a v roku 1997 na svetovej súťaži v Dusseldorfe získal titul vicemajstra. Vedie odborné workshopy. Pôsobí ako šéf tímu vizážistov pri natáčaniach veľkých TV show (ČS má talent, SuperStar, StarDance, Hlas ČS a iné). Je členom riadiaceho výboru Únie kozmetičiek. Bol veľmi milý a v skutočnosti vyzeral oveľa mladšie ako na fotke. Predniesol nám zaujímavú prezentáciu o typoch tváre, ako takú tvár líčiť a predviedol nám praktickú ukážku kontúrovania tváre a výraznejšieho líčenia. Potom sme mali k dispozícii skoro celú radu LUXE, s ktorou sme si mohli vyskúšať líčenie. Bola to úžasná akcia. Mne sa tam veľmi páčilo, už aj tým, že sa to konalo v Hoteli Aquacity v Poprade, kam ja veľmi rada chodím. Dostali sme aj pár darčekov, ktoré mi urobili obrovskú radosť a ktoré Vám teraz ukážem.


Rúž na pery LUXE, v odtieni  Rose Silk
Ja už jeden rúž z tejto rady mám a to v odtieni Provocative Pink. Je krásne pigmentovaný a hydratačný. Ja som tento rúž neskúšala, pretože ich mám doma dosť a táto farba by mi asi veľmi nešla. Je to taká zvláštna červeno-hnedá farba s trblietkami. Tento rúž bude určený na darovanie, ale ešte neviem pre koho. Cena sa pohybuje okolo 5 €.


Zhusťujúca špirála LUXE Extravagance, v odtieni Black Caviar
Túto špirálu som mala v pláne si kúpiť, preto som bola nadšená, keď som ju uvidela v balíčku. Hneď som ju aj vyskúšala a okamžite sa stala mojou najobľúbenejšou. Má klasickú kefku, ktorá nádherne riasy prečeše a stačí jedna vrstva a riasy sú pekne čierne. Cena sa pohybuje okolo 6, 50 €.


Bronzový kompaktný púder LUXE a štetec LUXE
Tieto dva produkty sú z rady Luxe najmladšie. Sama by som si ich asi neobjednala, ale v balíčku ma potešili. Štetec je vysúvateľný, vhodný na cestovanie. Je v krásnom zlatom obale(ako všetky výrobky Luxe) a má veľmi jemnučké štetinky. Neviem z čoho sú, ale na dotyk a na pleti sú úžasné. Štetec stojí v katalógu 7, 90 €.
Bronzový púder obsahuje zlaté trblietky, preto asi na kontúrovanie veľmi nebude. Bála som sa, či nebude veľmi tmavý, ale má krásnu farbu a na leto bude určite ideálny. Stojí 9, 90 €, ale určite vydrží veľmi dlho.


Fotka veľmi nevyšla, ale som nalíčená so špirálou a na líčkach mám bronzový púder.


Ďalšie dva výrobky sú z rady Anew Clinical. Ja som ich ani zbytočne nerozbaľovala, pretože ich tiež niekomu darujem. Ide o prvé výrobky na trhu s molekulou A-F 33 inšpirovanou výskumom, ktorý získal Nobelovu ceu. Sú to výrobky určené na okamžité vyhladenie vrások.
Kúra na korekciu vrások Pro Clinical
Je to vlastne sérum, ktoré by sa malo používať ako doplnok k dennému a nočnému krému.
Korektor na vyplnenie vrások Pro Clinical
Slúži na okamžité vyplnenie vrások na problematických miestach, ako sú mimické vrásky na čele, v okolí pier a na kohútie stopy.


Ja veľmi pekne ďakujem za darčeky a aj za pozvanie na túto úžasnú akciu.
Vaša Petra

štvrtok 8. mája 2014

Video: Jarné inšpirácie 2014

Ahojte,
som veľmi rada, že po celodennom nahrávaní videa na YouTube Vám ho konečne môžem ukázať. Video sa týka mojich inšpirácii na túto jar. Ide prevažne o veci, ktoré používam stále, alebo ktoré som si kúpila nové. Zabudla som ešte ukázať moje jarné čižmy, ktoré som si kúpila v Altere a videli ste ich už v prvom jarnom outfite a outfite v rifľových kraťasoch s čiernymi pančuškami. Pre viac inšpirácii si môžete pozrieť aj moje video z minulého roku Inšpirácie pre Jar 2013, pretože niektoré veci, kozmetiku a bižutériu používam stále.
Prajem Vám príjemné pozeranie a ak máte na niektoré veci svoj názor budem rada, ak sa s ním so mnou podelíte.
Vaša Petra


utorok 6. mája 2014

Outfit č. 25: Modré nohavice

Ahojte,
dnešný outfit bol fotený ešte počas Veľkej Noci, konkrétne na Veľkonočný Pondelok, kedy sme išli k babke na návštevu. Základom sú modré nohavice, ktoré sú z Gate-u. Súrne som potrebovala nejaké elegantné nohavice na jedno stretnutie, no  v obchodoch nemali nič podľa mojich predstáv. Prioritne som chcela čierne nohavice, ale všetky boli obtiahnuté na štýl legín. Predavačky ma presviedčali, že sú super, elegantné a že veľa dievčat si ich kupuje. Ja si nemyslím, že legíny, alebo im podobné nohavice sú vhodné na pracovné stretnutia.
Nakoniec som už len z núdze zašla aj do Gate-u, pretože nie som veľmi spokojná s kvalitou oblečenia. Z aktuálnej kolekcie ma nezaujalo nič a tak som len očami prebehla po stojanoch s výpredajovým oblečením. Do oka mi padli tieto nohavice a keď som uvidela ich cenu 5, 95 €, hneď som si ich išla vyskúšať. Nohavice majú na bokoch hrubší, čierny pásik. Vedela som, že ich chcem nosiť k lodičkám, tak som si jedne vzala so sebou do kabínky. Zapáčili sa mi aj lodičky, ktoré boli v cene 14, 99 €. Posledným kúskom, ktorý ma zaujal boli modré, kamienkové náušnice asi za 3 €. Celkovo ma Gate veľmi prekvapil, zatiaľ som s nakúpeným tovarom veľmi spokojná. Nohavice sa príjemne nosia a vždy, keď som ich mala na sebe, tak mi ich niekto pochválil.
Keďže nohavice sú výraznejšie, zvyšok outfitu som doladila čiernym tričkom a čiernym sakom. Doplnky sú ladené v zlatej farbe.

Modré nohavice - Gate, Čierne tričko - New Yorker, Čierne sako - F&F, Čierne lodičky - Gate, Modré náušnice - Gate, Okuliare - Avon, Zlaté hodinky - Avon, Zlatý dvojprsteň - Avon
Lak na nechty - Wandering Rose, Avon

A ako ste na tom Vy? Nosíte farebné nohavice?
Vaša Petra

nedeľa 4. mája 2014

Video: Môj Avon Box 6/2014

Ahojte,
konečne tu mám pre Vás nové video Môj Avon Box za kampaň 6/2014. Kampaň 6 je ešte pár dní platná tak si určite ešte stihnete objednať.
Prajem Vám krásny oddychový deň.
Vaša Petra

sobota 3. mája 2014

Kozmetika z lekárne

Ahojte,
konečne mám už svoj počítač doma a hneď Vám prinášam aj jeden nový článok. Najbližšie dni už určite bude nové video.
Neviem ako ste na tom vy, ale ja v lekárni často kozmetiku nekupujem. Jedna vec je, že nemám citlivú pleť a ani žiadnu alergiu a na druhej strane často čítam, že kozmetika je tam zbytočne predražená. Tieto dva výrobky však drahé veľmi neboli a tak som ich chcela vyskúšať.

Bioderma Sébium H2O micelárna voda
Všeobecne som chcela vyskúšať nejakú micelárnu vodu. Keď som videla v lekárni tento zmenšený produkt za 3 €, rozhodla som sa ju kúpiť a vyskúšať. Aj keď tento rok prebieha akcia s biodermou, že každý mesiac zlacnia jeden produkt, rýchlo sa vypredá a ja som si ešte od začiatku roka nestihla kúpiť ani jeden.
Táto micelárna voda je určená na každodenné čistenie zmiešanej, alebo mastnej pokožky. Ja mám skôr pleť normálnu a preto som mala pociť, že mi trošku pleť vysúša. Ďalšia vec je, že sa nerada odličujem iba s pomocou pleťovej vody. Mám pocit, že pleť nie je úplne vyčistená, ale to je asi iba o zvyku. V konečnom dôsledku nie je úplne zlá, na mastnú pleť môže byť dobrá. Určite ju nevyhodím, no už by som si ju viac nekúpila. Čakala som niečo viac.

 Avéne Cleanance Gel
Tento výrobok som dostala od lekárničky zdarma, pretože je to taká malá vzorka. Opýtala som sa, či nemajú k dispozícií aj nejaké vzorky na vyskúšanie a ona mi dala aspoň toto. Ide o čistiaci gél pre mastnú a problematickú pleť. Má peknú vôňu a úplne vyhovujúce gélové zloženie, ktoré sa jednoducho aplikuje na tvár. Ako som už písala, ja mám normálnu pokožku, takže keď mi tento čistiaci gél odstránil prebytočný kožný maz, tak moja pleť ostala trošku suchá. Som rada, že som vyskúšala aspoň túto vzorku, lebo by ma asi dosť mrzelo, keby som si kúpila 200 ml balenie asi za 12 €.


Tak toľko moje prvotné skúsenosti s kozmetikou z lekárne. Verím, že pre niekoho je to potrebné, no mňa veľmi neohúrila.
A aké sú Vaše skúsenosti s kozmetikou z lekárne? Používate? Nepripadá Vám prehnane drahá?
Prajem Vám krásny víkend.
Vaša Petra