utorok 30. septembra 2014

Video: 5 Top ponúk z kampane 13/2014

Ahojte,
opäť tu mám pre Vás video s top ponukami z katalógu Avon. Konkrétne za kampaň 13/2014, ktorá uvádza novú zhusťujúcu špirálu Big & Daring, ktorú som Vám už predstavila v príspevku Novinky v akcii: Big & Daring a Ultra Color Bold. Budem rada ak mi napíšete, či ste už novú špirálu vyskúšali a či ste s ňou spokojné.
Prajem Vám príjemné pozeranie
Vaša Petra
Nalíčená som:
Tekutý make-up s dlhotrvácnym efektom Extra Lasting - odtieň Nude, Avon
Korekčná tyčinka Luxe - odtieň Fair Creme, Avon
Kompaktný pleťový púder Ideal Flawless - odtieň Fair, Avon
Bronzový kompaktný púder Luxe, Avon 
Rozžiarujúci kompaktný pleťový púder Ideal Luminious, Avon
Set na úpravu obočia, Avon
Podklad a očný tieň v 1 Color Trend, Avon
Ceruzka na oči s aplikátorom na rozotieranie - odtieň Bronze Sheen, Avon
Tekutá linka na oči s dlhotrvácnym efektom Extra Lasting - odtieň Black, Avon
Zhusťujúca špirála Big and Daring - odtieň Black, Avon
Rúž Ultra Color Bold - odtieň Coral Burst, Avon

Na nechtoch mám:
Lak na nechty s gélovým efektom - odtieň Fire Cracker, Avon

Na sebe mám:
Košeľa - Authority
Náušnice - Avon

utorok 23. septembra 2014

Novinky v akcii: Big&Daring a Ultra Color Bold

Ahojte,
možno je niekomu z názvu jasné o čom idem dnes písať. Komu nie, tak pre nich mám odhalenie, že ide o novú zhusťujúcu špirálu Big & Daring a rúž Ultra Color Bold z Avonu.


Zhusťujúca špirála Big & Daring, odtieň Black, Avon
Špiála má poskytovať až 6x väčší objem rias a zamatovú hebkosť bez hrudiek, rozmazávania a opadávania. Ja som s ňou veľmi spokojná. Riasy pekne rozčeše, oddelí, pri líčení sa nerozmazáva a počas dňa neopadáva. Drží úžasne a aj preto sa večer trošku ťažšie odličuje, preto na ňu odporúčam dobrý odličovač, možno aj na vodeodolnú špirálu. Kefka ma oblý tvar, ktorý je tiež super a dobre sa s ňou líči.


Oficiálny popis: Ohnutá kefka kopíruje prirodzený tvar rias, zatiaľ čo viacvrstvové štetinky s trojuholníkovým prierezom zachytávajú každú riasu, vďaka čomu ich dokonale oddeľujú od korienkov po končeky. Jemnejšie a prispôsobivejšie zloženie s kolagénom, keratínom a proteínmi dodáva riasam objem a zároveň ich zanecháva pružné a jemné.


Cena špirály je 3, 90 €. Špiála sa predáva v dvoch variantoch: čierna a hnedno-čierna. Teraz v kampani 13/2014 si k špirále môžete dokúpiť za 1 €, obojstrannú kajalovú ceruzku na oči v 4 farebných prevedeniach.


Rúž Ultra Color Bold, odtieň Coral Burst, Avon
Rúže s ešte väčším množstvom farebných pigmentov, vyživujúcimi olejmi, vitamínom E a OF15 sú ďalšou skvelou novinkou z Avonu. Majú úplné krytie, nevysúšajú pery a dosť dlho vydržia. Ja som s týmto rúžom veľmi spokojná a keby som doma nemala ďalších 20, určite by som si objednala aj viac odtieňov. Všetky odtiene rúžu Ultra Color Bold som Vám už ukazovala v tomto príspevku.


A čo Vy?
Vyskúšali ste už niektorú z týchto noviniek?
Ste s nimi spokojné tak ako ja?
Vaša Petra

sobota 20. septembra 2014

Video: Môj Avon Box 12/2014

Ahojte,
máme trošku upršaný víkend, no snáď Vám ho videom aspoň trošku spríjemním. Z katalógu 12 si už nestihnete objednať, ale hádam si pozriete video aj tak.
Prajem Vám príjemné pozeranie a už sa môžete tešiť na novú špirálu Big & Daring a nový rúž Ultra Color Bold.
Krásny víkend.
Vaša PetraNalíčená som:
Tekutý make-up s dlhotrvácnym efektom Extra Lasting - odtieň Nude, Avon
Korekčná tyčinka Luxe - odtieň Fair Creme, Avon
Kompaktný pleťový púder Ideal Flawless - odtieň Fair, Avon
Bronzový kompaktný púder Luxe, Avon 
Rozžiarujúci kompaktný pleťový púder Ideal Luminious, Avon
Set na úpravu obočia, Avon
Paletka 8 metalických očných tieňov, Avon
Ceruzka na oči s aplikátorom na rozotieranie - odtieň Bronze Sheen, Avon
Tekutá linka na oči s dlhotrvácnym efektom Extra Lasting - odtieň Black, Avon
Špirála Mega Effects - odtieň Black, Avon
Zmatňujúci rúž - odtieň Pink Cuddle, Avon

Na nechtoch mám:
Lak na nechty s gélovým efektom - odtieň Creme Brulee, Barely There, Avon

Na sebe mám:
Čierne tričko - Cribs
Set náhrdelníka, náušníc a náramku - Avon

streda 17. septembra 2014

Dovolenka 2014 - Makarska

Ahojte,
konečne som sa dopracovala k zosumarizovaniu všetkých fotiek z dovolenky. Je ich neskutočne veľa a bolo pre mňa ťažké vybrať iba zopár.
Dovolenku sme toto leto trávili v Chorvátsku, v hlavnom meste Makarskej riviéri, v Makarskej. Dovolenka to bola úžasná už aj preto, že sme išli dosť veľká partia a dovolenka bola spojená s tanečnou školou University Dance.
Pláže boli kamenisté, čisté a nebolo ani príliš veľa ľudí. Počasie sme akurát vystihli, keďže počasie v Chorvátsku tohto roku bolo všelijaké. Prvú noc sme mali búrku, ale ostatné dni bolo príjemné horúco.


Mesto Makarska fotené z lode. Jedinou nevýhodou bolo, že na pláž sme mali asi 350 m dole kopcom. Denne sme vyšli hore-dole aj trikrát a tak som celú dovolenku mala jemnú svalovku na nohách :-).


Jedna plážová...


Mesto bolo naozaj veľmi pekné...


V prístave...


Ráno sme mali hodiny Zumby. Myslela som si, že to bude taký relax, ale bola to riadna makačka. Cvičili sme na móle a bolo nám riadne horúco. Po cvičení som sa cítila úžasne. Na fotke mám svetlo zelené kraťasky.
Večer sme tancovali latinu. Tešilo ma veľmi, že som na to presvedčila aj priateľa, a že sme sa niečo nové naučili.


Reštaurácia Lavender - tu sme asi najčastejšie obedovali. Rybky mi tu veľmi chutili, ale nechutili mi ich zemiaky, či už v reštaurácii, alebo v penzióne.


Skoro všetci sme sa dohodli, že pôjdeme na rafting. Raftovali sme na rieke Cetina. Plavili sme sa asi 3 hodiny, na 10 kilometrovom úseku. Keďže nás bolo veľa, boli sme rozdelení asi do 7 člnov. Keď sme sa stretli, tak sme sa všetci špliechali vodou s pádlami. Skvelý zážitok.
Mali sme možnosť skočiť si zo skaly, čo bolo asi tak cca 6 metrov vysoko. Najprv som si to chcela iba pozrieť zhora, no nakoniec som sa prekonala a skočila som. Po tomto zážitku sa ja už ničoho nebojím :-). Prekonala som samú seba :-).


Predposledný deň sme sa vybrali na taký menší výletik a prenajali sme si cestné skútre. Najprv sme vyšli v meste Makarska vysoko na kopec, odkiaľ sme malý taký pekný výhľad. Potom sme sa išli previezť do Tučepi, Podgory, Drašníc a Igrane (dúfam, že som to napísala správne:-)).
Bolo to krásne, keďže sme išli stále takto popri mori.Samozrejme sme boli aj na diskotéke. S touto partiu som sa toľko nasmiala, že som mala svalovku aj na bruchu.


A mám pre Vás aspoň jeden outfit. Veľmi som sa nemaľovala, tak na väčšine fotiek som úplne prirodzená.


Posledný večer sme mali taký chorvátsky. Rybu, mušle a iné menšie rybičky.Dovolenka to bola naozaj úžasná. Krásne prostredie a úžasný ľudia. Dúfam, že nové priateľstvá nám vydržia aj po dovolenke. Vlastne už teraz sa po dovolenke stretávame v takom hojnom počte.

Dúfam, že sa Vám môj dovolenkový príspevok páčil a kľudne mi môžte napísať a zaspomínať si, kde ste strávili dovolenku Vy?
Vaša Petra

utorok 9. septembra 2014

Video: 5 Top ponúk z kampane 12/2014

Ahojte,
nejako sa nemôžem po dovolenke rozhýbať a ani som si nevšimla, že som na blog nedala video. Ide o 5 top ponúk z aktuálnej kampane. Video, čo som si objednala z katalógu už bude až po kampani.
Prajem Vám príjemné pozeranie.
Vaša Petra


štvrtok 4. septembra 2014

Novinka: Rúž Ultra Color Bold, Avon

Ahojte,
už som sa vrátila z dovolenky, ale najradšej by som tam ešte ostala. Návrat do reality znášam dosť ťažko, ale týmto príspevkom som si urobila radosť. Dúfam, že sa aj Vám bude páčiť.
Chcela by som Vám predstaviť novinku Rúž Ultra Color Bold. Ide o rúže, ktoré obsahujú o 50 % viac farby ako iné rúže z Avonu. Okrem väčšieho množstva pigmentov, obsahujú rúže vyživujúce oleje, vitamín E a OF 15. Poskytujú perám úplné krytie a jemný lesk.
Ja som si objednala vzorky všetkých 15 odtieňov. Vyskúšala som ich na ruke, kde mám pokožku tmavšiu a aj na perách, kde je moja pleť bledšia.
Uvádzacia cena je 3,50 € za 3,6 g.
Podľa mňa tieto rúže určite stoja za vyskúšanie. Super pigmentácia, príjemné krémové zloženie a úžasné farby.

A čo Vy hovoríte na tieto rúže?
Páčia sa Vám, alebo ste ich už aj vyskúšali?

PS: Toto je môj v poradí 200-tý príspevok. Som rada, že Vás môj blog baví a že to stále baví aj mňa :-). Veľmi pekne Vám ďakujem za sledovanosť.
Majte sa pekne 
Vaša Petra