piatok 10. novembra 2017

Recenzia: Tekutý rúž Mark, Avon

Ahojte,
na dnešnú recenziu som sa veľmi tešila a dúfam, že aj Vy. Avon sa neustále snaží kráčať s dobou a tak som bola veľmi rada keď som prvýkrát uvidela, že budú v ponuke aj tekuté rúže. Priznám sa Vám, že som nemala veľké očakávania, no o to viac som bola veľmi milo prekvapená pri ich testovaní.

Tekutý rúž s matným, alebo lesklým efektom MARK, Avon


Prvýkrát ste mohli tieto rúže vidieť vo videu Avon kampaň 14/2017. Aktuálne je v ponuke 10 odtieňov s matným efektom a 10 odtieňov s lesklým efektom. Cena za 7 ml je 4,49 €.


Pigmentáciu majú rúže veľmi peknú. Lepšie na tom sú tie dva vpravo. Prvé dva zľava na perách trošku robia fľaky. Aplikátor je penový a veľmi dobre sa s ním pracuje. Nie je potrebná ani kontúrka a nanášanie je veľmi precízne. Taktiež sa mi páči jednoduché, ale zároveň štýlové balenie. 


Rúže s matným efektom sú na perách veľmi príjemné. Keď zaschnú, tak ich je na perách cítiť len veľmi málo. Pery nevysušúju a strácajú sa prirodzene naraz a nie že Vám nechajú len tenkú kontúru okolo pier. Ak by ste mali pocit že máte pery príliš suché, tak nie je problém ich pretrieť balzamom priamo na rúž. 


Pekný červený odtieň je Irresistible. Ide o krásnu sýto pigmentovanú farbu. Na hornej fotke som si ho akurát naniesla na pery. Na dolne fotke ho mám na perách tri hodiny, počas ktorých som jedla zemiakové pirohy s cibuľkou a kyslou smotanou. Podľa mňa obstál úplne super. V strede pier trošku zišiel dole a po celých perách len trošku stratil na intenzite. Môžete, ale nemusíte ho po jedle znova naniesť. Ak nejem, prípadne len pijem, tak mi na perách vydrží krásny tak 4 - 5 hodín. Za mňa je to dostačujúce a som veľmi spokojná. 


Druhý odtieň je krásne ružový Flushed. Taktiež je super tak ako ten červený a ja ho za seba môžem vrelo odporučiť. Tento odtieň nosím najčastejšie z týchto štyroch.


S odtieňom Pinking About You nie som vôbec spokojná. Je to veľmi svetlý ružový odtieň, ktorý mi navyše na perách robil fľaky a taktiež som mala pocit, že mi zvýrazňoval ryhy na perách. Je pri ňom potrebné veľmi precízne nášanie a to je v dnešnej rýchlej dobe pre mňa mínus. Navyše odtieň je príliš svetlý a absolútne sa mi nehodí. 


Posledný je odtieň s lesklým efektom Blushing. Zo začiatku sa mi nepáčil, ale prekvapila ma jeho konzistencia. Po nanesení si na pery pekne sadne a nie je veľmi lepkavý. Príjemne sa nosí, ale nevydrží jedlo. Bez jedla mi na perách pekne držal tak 2 - 3 hodinky. Na základe tohto odtieňa by som sa rada poobzerala aj po iných odtieňoch s lesklým efektom.


Celkovo môžem tieto rúže odporučiť vyskúšať, no možno by som sa skôr zamerala na výraznejšie odtiene, ako na tie svetlé odtiene. V pomere cena a výkon patria tieto rúže k mojim najobľúbenejším tekutým rúžom na pery.

A čo Vy?
Vyskúšali ste už tieto nové tekuté rúže Mark z Avonu?
Ako sa páčia Vám?
Vaša Petra

1 komentár: