streda 4. apríla 2012

Vlasová starostlivosť

Ahojte,
po splnení si časti školských povinností Vám prinášam ďalší príspevok. Na tento príspevok som sa chystala už dlho a konečne Vám ho môžem ukázať. Príspevok je o mojej starostlivosti o vlasy. Priznám sa, že sa nijako špeciálne o vlasy nestarám, no mám pár obľúbených produktov, ktoré rada používam. Ak máte nejaké pripomienky k daným produktom, či ich poznáte, používate, rada si prečítam Váš názor v komentároch.
Prajem krásny deň
Vaša Petra
Prvá dôležitá vec je samozrejme si vlásky pekne umyť. Umývam si vlasy dvakrát a pritom si robím aj jemnú masáž hlavy, aby mi vlásky pekne rástli. Najradšej mám šampóny a kondicionéry z Avonu z rady Advance Techniques. Táto značka je kvalitná, výrobky majú peknú vôňu a okrem šampónov a kondicionérov sa dajú zakúpiť masky na vlasy, séra, kúry a stylingové prípravky.
 Momentálne používam long & beautiful pre starostllivosť o dlhé vlasy. V jeseni používam  beautifully behaved pre skrotenie ťažko upraviteľných vlasov a keď mám pocit, že sú moje vlasy suché a poškodené tak používam damage repair. Ak máte nevýrazné vlasy bez života odporúčam daily shine pre nádherne lesklé a zdravé vlasy.

Z rady daily shine používam Sprej na vlasy pre dokonalý lesk vlasov na všetky typy vlasov. Tento sprej mi  dodá lesk a okrem toho aj vlásky krásne prevonia. Sérum na suché končeky vlasov pre regeneráciu a výživu vlasov používam po každom umytí. Technológia Multishine v tomto sére vlasy vyhladzuje, hydratuje, vyživuje a pomáha obnovovať rozštiepené končeky.

Tento prípravok som si zakúpila od svojej kaderníčky a musím povedať že je skvelý. Mix in Shine sérum pre lesk od MATRIXU používam na mokré aj na suché vlasy po ich celej dĺžke. Ak si aplikujem prípravok pred fúkaním, alebo žehlením vlasov, fén, alebo žehlička ho pekne zafixujú do vlasov.

Ak mám vlasy nepoddajné a bez lesku tak si ich pravidelne češem s touto ionizačnou kefou od Braunu Satin Hair. Táto kefa im dodá lesk a vlasy pôsobia upraveným dojmom.


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára