nedeľa 29. apríla 2012

Outfit č. 7 Elegantné šaty

Ahojte,
šaty nosím veľmi, ale veľmi rada. Tieto klasické čierne so žltými detailmi sa dajú nosiť na rôzne príležitosti.
Kupovala som si ich na promócie a sú z Orsay. Dúfam, že sa Vám budú páčiť.
Prajem Vám krásnu a slnečnú nedeľu.
S pozdravom Vaša PetraDetail náramku z Avonu. Pôsobí luxusne a je veľmi krásny.


utorok 10. apríla 2012

Laky Miss Sporty

Ahojte,
pamätám si, že keď som bola menšia mamka mala prevažne laky značky Miss Sporty. Preto keď som bola minule v drogérii zastavila som sa pri ich stojane. Vybrala som si dve odtiene a musím povedať, že som si ich obľúbila. Laky sú z kolekcie Lasting Colour a ja ich mám v odtieni č.40 (perleťový) a č. 380 (ružový).
Vaša Petra

Ružový lak odráža krásne svetlo a pri odraze mení farbu, na takú ružovo-fialovú. Je veľmi zaujímavý.

Perleťový lak má v sebe tiež pekné odlesky, také do zelena, no sú potrebné aspoň tri vrstvy.


pondelok 9. apríla 2012

Topánočky :-)

Ahojte,
dúfam, že ste si sviatky naplno užili a oddýchli si. Dnes prikladám fotky z Veľkej Noci. Jednoduchý outfit, ktorý ste už mali možnosť vidieť. Doplnení je tigrovanými topánkami. Pekné topánky dokážu krásne oživiť každý outfit, asi preto ich mám rada.
Majte sa pekne
Vaša Petra

Detail :-)

Náušnice ste už videli. No nevideli ste tento krásny náhrdelník s troma príveskami. Sú roztomilé a vypovedajú moje momentálne pocity :-)
Náhrdelník aj prsteň sú z Avonu.

Ešte jedna s mojím krsniatkom Liankou :-)

streda 4. apríla 2012

Vlasová starostlivosť

Ahojte,
po splnení si časti školských povinností Vám prinášam ďalší príspevok. Na tento príspevok som sa chystala už dlho a konečne Vám ho môžem ukázať. Príspevok je o mojej starostlivosti o vlasy. Priznám sa, že sa nijako špeciálne o vlasy nestarám, no mám pár obľúbených produktov, ktoré rada používam. Ak máte nejaké pripomienky k daným produktom, či ich poznáte, používate, rada si prečítam Váš názor v komentároch.
Prajem krásny deň
Vaša Petra
Prvá dôležitá vec je samozrejme si vlásky pekne umyť. Umývam si vlasy dvakrát a pritom si robím aj jemnú masáž hlavy, aby mi vlásky pekne rástli. Najradšej mám šampóny a kondicionéry z Avonu z rady Advance Techniques. Táto značka je kvalitná, výrobky majú peknú vôňu a okrem šampónov a kondicionérov sa dajú zakúpiť masky na vlasy, séra, kúry a stylingové prípravky.
 Momentálne používam long & beautiful pre starostllivosť o dlhé vlasy. V jeseni používam  beautifully behaved pre skrotenie ťažko upraviteľných vlasov a keď mám pocit, že sú moje vlasy suché a poškodené tak používam damage repair. Ak máte nevýrazné vlasy bez života odporúčam daily shine pre nádherne lesklé a zdravé vlasy.

Z rady daily shine používam Sprej na vlasy pre dokonalý lesk vlasov na všetky typy vlasov. Tento sprej mi  dodá lesk a okrem toho aj vlásky krásne prevonia. Sérum na suché končeky vlasov pre regeneráciu a výživu vlasov používam po každom umytí. Technológia Multishine v tomto sére vlasy vyhladzuje, hydratuje, vyživuje a pomáha obnovovať rozštiepené končeky.

Tento prípravok som si zakúpila od svojej kaderníčky a musím povedať že je skvelý. Mix in Shine sérum pre lesk od MATRIXU používam na mokré aj na suché vlasy po ich celej dĺžke. Ak si aplikujem prípravok pred fúkaním, alebo žehlením vlasov, fén, alebo žehlička ho pekne zafixujú do vlasov.

Ak mám vlasy nepoddajné a bez lesku tak si ich pravidelne češem s touto ionizačnou kefou od Braunu Satin Hair. Táto kefa im dodá lesk a vlasy pôsobia upraveným dojmom.