pondelok 1. decembra 2014

Klasická červená

Ahojte,
červená farba na perách, alebo na nechtoch je vhodná na každé ročné obdobie, ako aj na každú príležitosť. Pôsobí elegantne a vkusne môže doplniť akýkoľvek outfit. Odtiene červenej sú od sýtej červenej až po bordovú. Ja by som Vám dnes chcela dať dva tipy - jeden lak a jeden rúž v červenej farbe.

Lak na nechty s gélovým efektom, odtieň Roses are Red, Avon


Gélové laky na nechty z Avonu mám veľmi rada. No tento odtieň s pekným názvom som si hneď zamilovala. Kryje už v jednej vrstve a po celý čas sa mi pekne nechty leskli. Musím povedať, že tromfol aj môj obľúbený červený lak od Miss Sporty. Tento lak som mala na nechtoch vo videu Môj Avon Box 16/2014.

Rúž Ultra Beauty, odtieň Deep Red. Avon


Tento rúž sa stal mojím obľúbeným už pri prvom nanesení. Je sýtej farby, pery hydratuje a dosť dlho vydrží. Na perách mi drží tak tri hodiny a potom je už potrebné ho naniesť znovu. Rúž ste mohli vidieť v akcii vo videu Tip na Valentínske líčenie.

Toto sú moje obľúbené výrobky v červených odtieňoch. Budem rada, ak mi dáte nejaké Vaše tipy na produkty v červených farbách. Najlepšie, nie od Avonu :-).
Vaša Petra

5 komentárov:

  1. Tento lak je překrásný...já mám červený od Max Factor a jsem spokojená, pak mám ještě moc ráda pískový červený od Gabrielly Salvete, ten je také povedený :o)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. cauko super sú tie laky jeden si objednala aj moja sestra :-) urobila som članok o nakupoch z kampani 17/2014 keď chceš môžeš sa pozrieť :) : http://teresabeautyblog.blogspot.sk/2014/12/moj-nakup-z-avonu-za-kampan-172014.html

    OdpovedaťOdstrániť
  3. Ja som si momentálne oblúbila laky od OPI a Sally Hansen

    OdpovedaťOdstrániť