štvrtok 7. septembra 2017

Recenzia: Zhusťujúca špirála Big&Style, Avon

Ahojte,
po prázdninách, aj na mojom blogu, som sa pustila do ďalšieho skúšania nových produktov. Už sa na to veľmi teším a ak ste v mojich videách uvideli nejaký produkt a chceli by ste naň recenziu, môžete mi to napísať do komentárov pod tento článok. Budem sa tešiť.
Dnes som si pre Vás pripravila krátku recenziu na novú špirálu z Avon katalógu 13/2017:

Zhusťujúca špirála Big & StyleOficiálny popis: 1. zhusťujúca stylingová špirála na svete s technológiou Lashflex. Ide o zloženie, ktoré zostáva po nanesení na riasy pružné, takže môžete meniť ich tvar aj po tom, čo uschne. Kefka má dlhé aj krátke štetiny pre dokonalý objem rias pri vnútornom aj vonkajšom kútiku oka. 


Moja skúsenosť: Prvá vec, ktorá ma na špirále zaujala bola kefka. Podľa mňa je zbytočne dlhá a nepracuje sa mi s ňou dobre. Mám rada, ak si ráno špirálu rýchlo nanesiem a utekám do práce. S touto špirálou mi nanesie trvá dlhšie ako bežne, ak chcem docieliť požadovaný výsledok. V tomto má moje prvé mínus.  


Čo sa týka zloženia, tak je skoro podobné ako pri všetkých špirálach z kolekcie BIG&... Neotláča sa, nerozmazáva, neopadáva, nevytvára hrudky a dobre sa odličuje. To je u tejto špirály podľa mňa veľké plus. Taktiež sa mi páči na špirále jej obal.


Bohužiaľ, nemôžem súhlasiť s tým, že neuschne a dá sa vrstviť. Ja som to skúšala v priebehu dňa a vôbec mi to nešlo. Akurát sa mi zdalo, že som si postupne riasy len viac zlepovala. Ak je toto hlavné pozitívum špirály, tak u mňa má za to jedno veľké mínus.


Špirála je v ponuke vo farebných verziách: Black a Brown Black. Aktuálna uvádzacia cena je 4,49 € za 10 ml. Mám pocit, že postupne Avon dvíha ceny špirál, čo sa mi nepáči.

Celkovo hodnotím túto špirálu celkom neutrálne, až negatívne. Nie je zlá, ale hlavnú funkciu ktorou sa prezentuje, podľa mňa nespĺňa. Veľmi ma nezaujala a myslím si, že v Avone sú lepšie špirály.

A čo Vy?
Vyskúšali ste už novú špirálu Big&Style z Avonu?
Ako vyhovuje Vám?
Vaša Petra

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára