pondelok 23. júla 2012

Moje letné novinky

Ahojte,
niektorú kozmetiku používam iba v lete. Teraz síce počasie nieje príliš letné, ale aspoň si trošku leto pripomenieme.
Prvú kozmetickú novinku, ktorú som si veľmi obľúbila je Ľahký hydratačný krém na ruky s citrónovou trávou a výťažkami z uhorky. Tento krém je ľahučký, krásne sa rozotiera, vstrebáva a má nááádhernú vôňu. Veľmi som si ho obľúbila.

Druhým výrobkom je Balzam na nechtovú kožtičku s vôňou ruže. V práci dosť trpia moje ruky a tak som si zvykla tento výrobok nosiť stále so sebou. Keď vidím, že mám suchú kožtičku okolo nechtov, tak ho hneď použijem. Je mastnejší, dobre sa rozotiera a pekne vonia.


Naľavo krém, napravo balzam.


 Ďalšie dva výrobky sú určené na horúce letné dni. Prvým je Hydratačný suchý olej v spreji o OF 6. Nízky stupeň ochrany mi úplne stačí v našom podnebí. Má jednoduché nanášanie pomocou spreja. Aj napriek tomu, že je to olej, nieje veľmi mastný, ale tak akurát. Navyše má peknú vôňu.
Druhým produktom je Hydratačný opaľovací krém na tvár s OF 30. Je to stredný stupeň ochrany, čo je lepšie, aby sa mi neskôr netvorili z opaľovania vrásky. Má ľahké zloženie, dobre sa rozotiera, rýchlo sa vstrebáva a krásne vonia.
Tieto dva výrobky som používala aj minulé leto a má ich rada aj toto leto.


 V lete je potrebné špeciálnu starostlivosť venovať aj vlasom, ktoré sú vystavené slnečným lúčom, slanému moru, alebo chlóru v bazénoch. Ja na to používam Hydratačný sprej na všetky typy vlasov s makadamskými orechami a aloe. Sprej používam na umyté vlasy, ale aj niekedy behom dňa. Vlásky sú po ňom krásne hydratované, voňavé a trošku aj lesklé. No na druhej strane až také veľké zázraky nerobí, no mám ho rada.


 Poslednú vec, ktorú Vám chcem ukázať je moja nová Víkendová taška a peňaženka AVARON. Má efekt hadej kože a krásnu tropickú zelenú farbu. Na prvý pohľad som sa do nej zamilovala. Na bokoch má ešte gombíky, ktoré umožňujú zväčšiť jej priestor.Ešte dodám, že všetky výrobky sú z Avonu.
Prajem Vám krásny začiatok týždňa.
Vaša Petra

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára