streda 26. septembra 2012

Lak Miss Sporty + Laky z Avonu

Ahojte,
začiatok semestra som začala chorobou. Bude to asi nejaká alergia na školu :-)
Napriek tomu by som Vám chcela ukázať laky na nechty, ktoré mám už dlhšiu dobu a veľmi som si ich obľúbila.
Prvé dve sú z Avonu. Jeden z nich je podklad pod lak a druhý je nadlak.


 Revitalizačný podkladový lak na nechty (napravo)
Predtým ako som si kúpila tento lak som skúšala rôzne podklady pod laky, no nechty som mala od lakovania stalé zažltnuté. Odkedy používam tento podkladový lak, nechty mi nežltnú, dokonca sa mi aj pekne zrevitalizovali a mám ich biele. Lakuje sa s ním dobre. Píše sa, že obsahuje energizujúcu guaranu a regeneračný ženšen. Pomáha tiež zabraňovať odštiepovaniu povrchového laku na nechty. Cena sa v katalógu pohybuje okolo 3,50 €. Určite stojí za kúpu. Veľmi dobrý produkt.

Rozjasňovač nechtov (naľavo)
Tento lak je možné používať samostatne, alebo aj ako nadlak na farebný lak. V obidvoch prípadoch vyzerá naozaj dobre. Mal by byť viditeľný pod UV svetlom, no zatiaľ som to nejak nespozorovala.  Okamžite po nalakovaní rozjasňuje nechty a pekne zvýrazňuje farbu nechtov, alebo farbu laku. Je trošku hustejší, ale zatiaľ sa s ním lakuje dobre. Cena je približne rovnaká ako pri podkladovom laku. Tiež je to produkt, ktorý sa Avonu naozaj vydaril.


 Lak na nechty Clubbing Colour od Miss Sporty s rýchloschnúcim efektom
Tento lak ma hneď zaujal svojou farbou. Je to pekná klasická sýta fialová farba. Odtieň 344. Laky od Miss Sporty mám veľmi rada ( už som Vám ich asi dvakrát ukazovala) a tento nie je výnimkou. Už si nespomínam na cenu, ale tieto laky nie sú drahé a sú dobré. Navyše s rýchloschnúcim efektom a dobrou výdržou je to naozaj dobrá kúpa.


Tento magnetický lak som Vám nedávno ukazovala a tentokrát som ním ozdobila prstenníky.

Páči sa Vám lakovanie prstenníkov inou farbou?
Pekný deň 
Vaša Petra

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára