nedeľa 14. októbra 2012

Novinky v akcii

Ahojte,
ako sa máte? Ja už konečne trošku lepšie. Po dvojtýždňovej chorobe už bolo aj načase.
Napriek tomu som blog neustále kontrolovala a všimla som si, že rubrika Novinky v akcii patrí k nasledovanejším, aj keď som ju robila len párkrát. Tak Vám prinášam jej ďalšie pokračovanie.
Dnes bude v akcii make-up, špirála, ceruzka na obočie, lesk na pery a nálepky na nechty.
Všetky výrobky mám z Avonu. Čo už keď mám Avon tak rada :-)


Zmatňujúci make-up v odtieni Natural Beige
 Odkedy mám tento make-up, všetky ostatné som dala bokom. Krásne zmatňuje pleť a pritom ju nevysušuje. Má ľahké krémové zloženie, dobre sa rozotiera a odtieň je skoro taký ako moja pleť. Mala som problém, že na obed bola moja pleť lesklá a musela som sa stále prepudrovať. S týmto make-upom už ani púder nepotrebujem. Aj dole na poslednom obrázku som nepoužila púder. Je naozaj super. A cena? Je veľmi prijateľná. Ja som ho kúpila v dobrej akcii za 3,50 €, no bežne sa jeho cena pohybuje okolo 4,50 €.
Z 10 bodov mu dávam všetkých 10 bodov aj s hviezdičkou.

Špirála SuperDrama v odtieni Black
 Táto špirála ma na prvý pohľad zaujala. No po vyskúšaní som bola sklamaná. Vraj majú po použití zväčšiť oči o 20 %. No tak to robí podľa mňa asi každá špirála. Má špeciálnu prelomovú vejárovitú kefku, ktorá má vraj nanášať dvojnásobné množstvo špirály a pokryť celé riasy od korienkov po končeky. Kefka vyzerá naozaj zaujímavo, no ja mám pocit, že mi skôr riasy zlepuje a vôbec mi ich neprečeše. No na druhej strane riasy pekne vytvaruje. Myslím si, že Avon robí aj lepšie špirály, ale táto medzi nich nepatrí.
Z 10 bodov by som jej dala tak 4, lebo má aj dobré vlastnosti.

Ceruzka na obočie s kefkou v odtieni Dark Brown
 Túto ceruzku som si veľmi obľúbila kvôli jej odtieňu. Má podobnú farbu ako moje prirodzené obočie, takže ho krásne zvýrazní a kefka ho pekne prečeše pre prirodzený vzhľad. Farba pôsobí prirodzene a tak si ju niekedy dávam aj ako spodnú linku.
Z 10 bodov jej dávam plných 10, lebo jej naozaj nemám čo vytknúť.

Lesk na pery Plump Pout v odtieni Luscious Mauve
 Tento lesk má príjemný chladivý efekt, pekne vonia a má veľmi dobru konzistenciu. Čo na ňom oceňujem je aplikátor v podobe malého štetca. Mal by dodávať perám plnší vzhľad, čo som až tak nepostrehla, ale myslím si, že to by žiadny lesk ani nedokázal. Celkovo mám tieto lesky rada a aj odtieň sa mi veľmi páči, pretože nie je až taký výrazný.
Z 10 bodov by som mu dala pekných 8 bodov.
Pridávam ešte malý detail štetca.

 Ozdoby na nechty hviezdičky Color Trend
 Mám veľmi rada nálepky na nechty a tieto vyzerajú naozaj dobre. Výborne sa s nimi pracuje a sú k dispozícií v čiernej a striebornej verzii. Týmto nálepkám by som tiež dala plný počet bodov 10.

Konečný výsledok:

Majte sa krásne 
Vaša Petra

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára