streda 6. februára 2013

Novinky v akcii

Ahojte,
v dnešných novinkách Vám ukážem nový lak, špirálu, ceruzku na oči a spevňujúci gél. Objednala som ich z Avon katalógu 2/2013, no nevideli ste ich vo videu, pretože som objednávku robila ešte raz. Toľko na vysvetlenie a teraz už k samotným novinkám.


Lak na nechty Nailwear Pro +, odtieň Pink Créme 10/10
Trošku som sa obávala prekrytia, pretože v Avone je o trošku svetlejší odtieň Pastel Pink, ktorý mal slabé prekrytie. No tento je oveľa lepší. Má krásnu farbu, dobre sa mi s ním lakovalo a myslím, že k opálenej pleti v lete bude vyzerať naozaj úžasne. Cena v aktuálnom katalógu je 3,50 €. Z 10 bodov by som mu dala všetkých 10.

Gélová ceruzka na oči SuperSHOCK, odtieň Black 9/10
Táto ceruzka je výraznej čiernej farby. Má silné prekrytie a dlhú výdrž. Je v ponuke v štyroch krásnych odtieňoch a aktuálna cena je 3,40 €. Jeden bod strhávam za to, že sa mi trošku otláčala na horné viečko, keď som si ju dala ako hornú linku.

Špirála SuperSHOCK, odtieň Black 10/10
Táto špirála je podľa mňa najlepšia zo všetkých špirál, ktoré Avon ponúka. Veľmi mi vyhovuje väčšia kefka s hustými štetinami. Nerozmazáva sa, ani neopadáva. Je naozaj super. Používam ju odkedy je v Avone v ponuke. Aktuálna cena je 3,90 €. Keďže je obľúbená, často ju nájdete aj v rôznych obaloch. Ja som mala kvietkovanú a ešte tigrovanú. Za všetky tieto pozitíva jej dávam plných 10 bodov.

Spevňujúci telový gél s výťažkami morských rias z gréckych morí 8/10
Tento spevňujúci gél je v celku dobrý, ale nie je to nič také prevratné. Jemne pokožku spevňuje a pokožka je po ňom pekne hladká. Má gélové zloženie, krásnu vôňu, rýchlo sa vstrebáva a má jednoduché dávkovanie. Objem je 150 ml a aktuálna cena je iba 2,90 €. Cena je naozaj nízka, keďže výrobky rady Planet Spa sú trošku drahšie. Momentálne je poslednýkrát v ponuke, tak ak máte záujem rýchlo objednávajte. Ja som s ním spokojná. Dala by som mu takých 8 bodov.

Ak máte aj vy nejaké skúsenosti s týmito výrobkami, budem rada ak sa s nimi podelíte.
Majte sa krásne
Vaša Petra 

3 komentáre:

 1. Tá farba laku je krásna.
  škoda, že sa mi laky z avonu neosvedčili.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ta barva laku je nádherná! :)

  littleann5.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 3. love pink nailwear! :)
  follow?
  http://lifestylenotesbyaf.blogspot.com/

  xoxo

  OdpovedaťOdstrániť