štvrtok 2. mája 2013

TAG: My Top 10

Ahojte,
na úvod by som Vám chcela povedať, že toto je môj príspevok č. 100. Keď si spomeniem, že som mala na začiatku obavy o čom budem písať, tak neverím koľko nápadov mám ešte doteraz.
Dnes som si preto pripravila Tag v ktorom sa o mne dozviete trošku viac. Je to My Top 10 a predpokladám, že bude dlhší tak sa doňho aj pustím. Tento Tag som videla už na viacerých blogoch a páčil sa mi. Idem na to:

1, Top produkt na telo:
Produkty na telo striedam pomerne často, no ukážem Vám produkt, ktorý používam momentálne a je môj obľúbený. Je to Telové mlieko Summer Glam od Baley. Má krásnu vôňu, obsahuje jemné trblietavé čiastočky, ktoré pokožku pekne rozžiaria. Akurát by mohol trošku viac pokožku hydratovať. Cena bola naozaj nízka asi okolo 1, 80 €.


2, Top produkt na vlasy
Tento produkt na vlasy používam už niekoľko rokov a stále je môj obľúbený. Je to Sérum na suché končeky vlasov od Avonu. Končeky vlasov hydratuje, nie sú rozštiepené a vlásky pekne prevonia. Cena sa pohybuje okolo 5 €, ale sem tam sa objaví v katalógu v akcii za 3 €.


3, Top lak na nechty
Nad lakom som musela veľmi dlho rozmýšľať no nakoniec som zvolila tento červený od Miss Sporty v odtieni 540. Je to krásna, sýta červená farba. Má maxi štetec s ktorým sa perfektne lakuje a lakovanie je jednoduchšie. Mal by vydržať 10 dní. V podstate okrem pár nedostatkov na konci nechtu (ale to sa stáva asi pri každom laku) je výdrž naozaj veľmi dobrá. Cena sa pohybuje myslím si, že do 2 €.


4, Top z dekoratívnej kozmetiky
Tu som tiež musela dlho premýšľať no vybrala som moje dva obľúbené rúže na pery. Prvý je klasický Ultra Color Rich v odieni Pout z Avonu. Mám ho už len máličko, ale je to krásna farba. Pery hydratuje a celkom na perách aj vydrží. Druhý rúž je od Cynthie Rowley v odtieni Rose Petals z Avonu. Tento rúž sa už v Avone nepredáva, ale mňa dostal úplne úžasnou farbou.


5, Top ,,must have"
Jednoznačne je to balzam na pery. Krásne, nepopraskané, hydratované pery sú krásne aj bez použitia rúžu, alebo lesku na pery. Vybrala som balzam na pery Naturals s mliekom a medom z Avonu. Má veľmi jemnú vôňu a pekne pery hydratuje na dlhú dobu. Cena sa pohybuje okolo 2, 90 €.

6, Top topánky
Samozrejme sú to lodičky. Konkrétne tieto krásne sýto červené z Altera. Stáli má 21, 90 €. Sú také pekné a pohodlné, že som si ich kúpila aj v béžovej farbe. Nemajú vysoký podpätok a podrážku majú pekné skrytú.

7, Top kúsok v šatníku
Vo svojom šatníku mám veľa obľúbených kúskov. Väčšinou sú to klasické, univerzálne a praktické tričká, saká a nohavice. Rada nosím aj šaty a sukničky. Vybrala som tieto kvietkované nohavice, ktoré som si kúpila len pred pár dňami a mám z nich radosť. Sú pohodlné a na môj vkus trošku výrazné, ale veľmi sa mi páčia.

8, Top kniha
Tu som sa naozaj nevedela rozhodnúť, pretože veľmi rada čítam a kníh mám doma dosť. Tieto patria medzi moje najobľúbenejšie:
Andrea Coddington - Mal to byť pekný život
Pri tejto knihe som sa toľko naplakala ako asi pri žiadnej inej. Je to skutočný príbeh ženy, ktorá sa vydala za Američana. Krásna kniha určite ju odporúčam prečítať.
Candance Bushnellová - Sex v meste
Kniha, ktorá slúžila ako podklad k seriálu. Ak máte rady/i tento seriál, tak sa Vám bude páčiť aj kniha. Pár častí z knihy je uvedených v seriály.
Henry Gidel - COCO Chanel
Životopis tejto módnej ikony ma zaujíma, aj keď je trošku smutný. Krásne napísaná kniha a veľmi príjemné čítanie.
Waris Dirieová - Púštny kvet
Ak ste nečítali knihu možno ste videli film. Podľa mňa je kniha stokrát lepšia, ale aj film sa mi veľmi páčil. V knihe sa dozviete viac a podrobnejšie informácie o živote tejto ženy, ktorá sa stretla so ženskou obriezkou. Mráz Vám bude behať po chrbte keď ju budete čítať.
Sara Gruenová - Voda pre slony
Aj v tomto prípade u mňa víťazí kniha. Je pútavo písaná a príbeh je napínavý a plný lásky. Ale aj film je skvelý s perfektným hereckým obsadením. Určite odporúčam najprv knihu a potom film.


9, Top sladkosť
Mám rada sladkosti aj slanosti, no keby som si mala vybrať jednu tak v poslednom čase som si zamilovala Oreo.

10, Top seriál
Bez debaty je to Sex v meste. Ja ho proste milujem. Úplne od tých prvých častí, až po obidva filmy. Veľa sa pri tom nasmejem, rada sledujem módu v seriály a veľakrát som sa našla či už v Carrie, Charlote, Mirande alebo Samanthe. Moja najobľúbenejšia časť je asi v šiestej sérií 8. časť Vedieť sa chytiť, kde sa Charlota vydáva po druhýkrát a Carrie mala nezabudnuteľného milenca na jednu noc. No každú časť si rada pozriem.
A čo Vaše Top 10? Budem rada ak mi necháte odkaz.
Vaša Petra

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára