nedeľa 13. októbra 2013

Vzorky po štvrté

Ahojte,
dnes mám pre Vás pravidelnú rubriku, ale tentokrát v nej budú vystupovať iba vzorky rúžov. Vzorka rúžu na pery je ideálna voľba pri výbere vhodného odtieňa rúžu. Ja by som vzorky volila hlavne pri výraznejších rúžoch, keď si nie ste istá, ktorý odtieň sa vám bude najviac hodiť. Bohužiaľ, nie všetky kozmetické firmy majú k dispozícií takéto vzorky.
Tieto tri vzorky mám z Avonu.


 1, Vzorka rúžu Perfect Kiss, v odtieni Lovey Dovey Pink
Z rady Perfect Kiss mám už dva rúže a som s nimi veľmi spokojná. Majú krémové, hydratačné zloženie a vyživujú pery. Tento odtieň je v jemnej, ružovej farbe a takých mám doma neúrekom, takže neuvažujem o kúpe takéhoto odtieňa. Ale je to pekná farba, ideálna na denné nosenie. Cena sa pohybuje okolo 3, 20 €.


 2, Vzorka rúžu na pery Luxe, v odtieni Designer Red
Toto je najviac červený rúž, ktorý som kedy mala na perách. Nádherná, sýta, červená farba. Rúž obsahuje čistý hodváb a komplex plumping pre zväčšenie objemu pier. No, pery mi to extra nezväčšilo, ale rúž sa príjemne nanášal a pery dobre hydratoval. Pri takýchto výrazných, červených rúžoch si musíte dávať veľký pozor, ako je nalíčený zvyšok tváre a čo máte na sebe, aby ste pôsobili elegantne a nie vulgárne. Rozmýšľam o jeho zakúpení, keďže som už skôr uvažovala, že si niektorý rúž z rady Luxe kúpim. Cena sa pohybuje okolo 6, 90 €.


3, Vzorka rúžu pre plné pery Plump Pout, v odtieni Terracotta
Rúž pre plné pery mám už jeden v zásobe a tiež som s ním spokojná. Toto je ale odtieň, pri ktorom som sa nevedela rozhodnúť či sa mi páči, alebo nie. Vzorka vyzerala viac do hneda, ale na perách trošku farbil do červena. Čím dlhšie som ho mala na perách, tým viac sa mi páčil. Zatiaľ som sa nerozhodla, či si ho kúpim. Cena sa pohybuje okolo 3, 90 €.


Rúže z Avonu mám veľmi rada a rada skúšam nové odtiene. Toto testovanie vzoriek ma bavilo asi najviac zo všetkých. Celkovo rozmýšľam nad kúpou druhej vzorky. Možno si ho kúpim pod stromček.
A ako sa páčia Vám? 
Rozmýšľate aj vy už nad vianočnými darčekmi?
Vaša Petra

1 komentár:

  1. Hodia sa ti všetky, ale mne sa páči skôr ten jemný prvý. Nad darčekmy rozmýšlam už aj ja, ale najviac sa teším na vianočné katalógy, limitované edície.. :)

    OdpovedaťOdstrániť