streda 20. novembra 2013

Masky na vlasy (versus)

Ahojte,
v dnešnej rubrike versus som si na porovnanie vybrala masky na vlasy z Avonu. Masku na vlasy používam tak raz za týždeň, alebo raz za dva týždne. Všetky dnešné masky sú z rady Planet Spa. Z tejto rady som už jednu masku na vlasy mala s olivovým olejom a bola úžasná, preto som chcela vyskúšať aj iné.

Luxusná obnovovacia maska na vlasy s výťažkom z čierneho kaviáru
Rada s výťažkom z čierneho kaviáru má veľmi zaujímavú, špecifickú vôňu. Neviem ako vonia čierny kaviár, no vôňa týchto produktov sa mi páči. Maska má krémové zloženie, ktoré sa ľahko aplikuje do vlasov. Aj keď po kúpeli vlásky pekne prevonia, nejaké extra účinky na dotyk necítim. Keby som sa mala znova rozhodnúť, už by som si ju asi nekúpila.

Obnovovacia maska na vlasy s bambuckým maslom
Z rady s bambuckým maslom mám krém na suchú pokožku rúk a chodidiel. S týmto výrobkom nie som veľmi spokojná(o ňom až niekedy inokedy) a preto som ani do masky na vlasy nevkladala veľké nádeje. No veľmi ma prekvapila. Vonia nádherne, ešte aj dlho po umytí. Má taktiež krémové zloženie, ktoré sa ľahko aplikuje do vlasov. Po umytí a osušení sa vlásky dobre rozčesávajú a celkovo sú také jemné a hladké. Túto masku by som vrelo odporúčala a aj sama by som si ju kúpila aj druhýkrát.

Vyživujúca maska na vlasy s výťažkami morských rias z gréckych morí
Táto rada z Avonu  má nádhernú, sviežu vôňu. Vonia tak aj maska na vlasy, ale to je asi jej jediné pozitívum. Má gélové zloženie, ktoré som zatiaľ u žiadnej masky na vlasy nevyskúšala a ktoré mi nevyhovuje. Po zmytí masky sa vlasy akoby vysušili a keď si po nich prechádzam rukou, akoby sa zasekávala na vlasoch. Neviem ako presne to mám opísať. Túto masku by som neodporúčala.

A ako obstáli v mojom rebríčku masky na vlasy z rady Planet Spa z Avonu:
1. Maska na vlasy s bambuckým maslom – je úžasná, stále ju používam a môžem ju vrelo odporučiť.
2. Maska na vlasy s výťažkom z čierneho kaviáru – nie je až úplné zlá, dopotrebujem ju, ale viac si ju asi nekúpim
3. Maska na vlasy s výťažkami morských rias z gréckych morí- túto masku už nepoužívam a neodporúčala by som ju.
A čo vy? 
Používate masky na vlasy? 
Poznáte niektorú z týchto másk na vlasy?  
Alebo si vytvárate doma vlastné masky na vlasy?
Majte sa krásne

Vaša Petra

1 komentár:

  1. Ja používam tiež masku na vlasy od Avonu, ale s olivovým olejom, tá je podla mna z nich všetkých najlešia, ale asi vyskúšam aj tu s bambuckým maslom :)

    OdpovedaťOdstrániť