sobota 4. januára 2014

Rok 2013 - zhrnutie

Ahojte,
v prvom rade Vám chcem všetkým popriať

Šťastný Nový rok 2014, aby bol lepší ako ten predchádzajúci, aby ste ho prežili v zdraví, šťastí a s tými, ktorých máte najradšej a aby sa Vám splnili všetky sny

Taktiež Vám chcem poďakovať za priazeň v roku 2013, že sledujete môj blog aj youtube kanál.
V dnešnom príspevku by som Vám v skratke chcela zhrnúť môj rok na blogu 2013.

Január 
Poprvýkrát ste mali možnosť vidieť moje prvé video Môj Avon Box 1/2013, v ktorom som sa ešte veľmi hanbila a taktiež som spustila novú rubriku Vzorky. V januári môj blog oslávil aj svoj prvý rok. Dohromady som pridala  8 príspevkov.
Február
Bol o mojich typických príspevkoch. Akurát som sa prihlásila na polyvore.com, na ktorom som sa trošku pohrala. Február obsahoval 7 príspevkov.

Marec
Začala som točiť videá o rôznych radách z Avonu. V marci to bolo 5 videí na túto tému. Celkovo mal marec 9 príspevkov.

Apríl
Poprvýkrát som si objednala produkty od Elf-u, s ktorými až tak nie som spokojná. Inak mal apríl spolu len 5 príspevkov, lebo som končila s diplomovkou.

Máj
Ukázala som Vám mojich Top 10, môj prvý Lady Box za apríl, zoštátnicovala som a ukázala som Vám moje krásne čipkované šaty na promócie. V máji ste si prečítali 8 príspevkov.

Jún
Bola som promovaná za Inžinierku a videli ste aj článok o mojom najobľúbenejšom časopise La Femme. Dokopy ste videli 8 príspevkov.

Júl
Bol klasický letný mesiac, kedy sa mi veľmi nechce sedieť za pc, ale aj tak ste si prečítali aspoň 5 príspevkov.
August
Dopriala som si dovolenku v Bulharsku , kde bolo super. Ináč klasický letný mesiac, v ktorom som pridala 4 príspevky.
September 
Bol tradične plný videí a krásnych lakov na nechty. Dokopy mal 6 príspevkov. Bohužiaľ ani jeden outfit.

Október
Mal len 3 príspevky, taktiž bez outfitu.

November
Bol o ďalších videách, krásnych lakoch na nechty a maskách na vlasy. Spolu ste si prečítali 5 príspevkov, škoda, že bez outfitu. 

December
Konečne ste videli už nejaký outfit, videá a recenziu o krásnej paletke očných tieňov. December obsahoval spolu 6 príspevkov.
Dokopy za rok 2013 som Vám pripravila 74 príspevkov. Mojím prianím do ďalšieho roka je ukázať Vám viac outfitov, no stále mám problémy s fotografom. Som Vám vďačná, že sledujete môj blog a dúfam, že ho budete sledovať aj naďalej. 
S láskou Vaša Petra

PS: Ja mám veľmi rada takéto príspevky o zhrnutí roku 2013, no najviac sa mi páči príspevok od McKenna Bleu, ktorá je veľmi pekná, má prekrásne outfity a je ich tam naozaj dosť. Odporúčam pozrieť si ju na tomto odkaze: http://www.mckennableu.com/2013/12/a-year-of-fashion-to-remember-2013.html?showComment=1388831557248#c1604068539832535752

1 komentár: