utorok 5. augusta 2014

Najlepšie telové mlieko na leto 2014

Ahojte,
dúfam, že si užívate leto. Ja si ho užívam v rámci možností, lebo musím chodiť do práce, čo sa mi vôbec nechce. Stihla som aspoň jeden deň na kúpalisku v Maďarsku a dva dni na Šírave. Teším sa už aj na dovolenku, ktorá sa pomaly blíži.
Dnes by som Vám chcela prestaviť moju kozmetickú vychytávku pre leto 2014.

Tónovací a rozžiarujúci telový krém SSS pre mietne tmavú pokožku, 200 ml, Avon


Oficiálny popis: Obsahuje olej zo slnečnicových semienok. Dodáva pokožke zdravý a žiarivý vzhľad a zanecháva ju zamatovo hebkú.
Ja môžem s oficiálnym popisom úplne súhlasiť. Krém pokožku krásne rozžiari a nadobudne aj mierne tmavý tón so zlatými čiastočkami, ktoré sú viditeľné na slniečku. Dobre sa vstrebáva, pokožku hydratuje, ale na hydratáciu po opaľovaní nie je dostačujúci. Taktiež by som ho neodporúčala na veľmi suchú pokožku, na suché lakte a kolená, aby ste nevytvorili dojem špinavých rúk a nôh. Ja takéto výrobky používam až po nanesení krému po opaľovaní.


Keď sa neopaľujem, tak si bežne krém nanášam na ruky, ramená, dekolt, chrbát a na nohy. Nanášala by som si ho aj na brucho, keby som mala pekné bruško a nosila by som cropp-topy, ktoré sa mi tak páčia.
Zatiaľ som nepostrehla, žeby výrobok zanechával stopy na oblečení. Krém vydrží určite do nasledujúcej sprchy. Pri sprchovaní je vidieť vo vode, že sa zmýva, takže určite nenahradí samoopaľovací krém.


Na fotke je vidieť rozdiel, že mám natretý chrbát ruky, ale prsty už nie.
Ja som tento krém kupovala v kampani 6/2014 za 2, 50 € a prvýkrát som Vám ho ukazovala vo videu Môj Avon Box 7/2014.
Aktuálne som ho videla v katalógu za 3, 50 €.

Tento krém je mojim ideálnym letným spoločníkom, pretože nádherne zvýrazňuje opálenie a ja sa vďaka nemu cítim krajšia. Odporúčala by som ho vyskúšať.

Viac o takomto type výrobkov si môžete prečítať v príspevku Trblietavé telové mlieka.

A ako ste na tom Vy?
Čo používate na zvýraznenie opálenia?
Krásne leto
Vaša Petra

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára