sobota 15. augusta 2015

V Prahe s Avonom

Ahojte,
v minulom videu Môj Avon box 10/2015 som Vám spomínala, že sa chystám do Prahy. Vtedy som bola pozvaná na casting. Nakoniec sa mi to podarilo a tak som v priebehu dvoch týždňov, navštívila Prahu trikrát. V Prahe som nikdy nebola a tak to bol pre mňa veľký zážitok. V dnešnom článku si môžete prečítať na čo som v Prahe bola a čo som tam mimo toho aj robila.

1. výlet v Prahe
Najprv som bola pozvaná na casting. Bolo nás tam asi 25 žien zo Slovenska a z Čiech. Keďže sme boli z ďaleka, tak nám Avon zaplatil aj hotel. Jednu noc sme prespali v hoteli Jurys Inn, ktorý sa mi veľmi páčil. Prišli sme večer pred castingom a tak sme si stihli aj trošku omrknúť Prahu. Na druhý deň sme ráno išli na casting, ktorý sa konal v sídle spoločnosti Avon v Prahe. Tam si nás odfotili, urobili sme krátky rozhovor a potom si nás aj vyskúšali, ako vyzeráme na kamere. Kolegynka poprosila či by nám niekto nemohol ukázať priestory Avonu a tak sme boli aj na krátkej prehliadke. V Avone sa mi veľmi páčilo. Všetko bolo pekné, nové a odvšadiaľ na nás vykukovali výrobky Avon :-).

Welcome drink v hoteli Jurys Inn z krásnej ,,vínnej pivnice"


Čakanie na casting v uvítacej miestnosti


Poobede už sme utekali na vlak domov. Tesne predtým ako som už mala vystúpiť z vlaku mi volali z Avonu, že som sa im páčila a že ak súhlasím, mám sa o dva dni dostaviť do Prahy na fotenie. Milo ma to prekvapilo a tak som súhlasila.

2. výlet v Prahe
Tentokrát som mala prísť aj so synom a mohla som si zobrať aj doprovod, takže s nami išiel aj môj priateľ. Znova sme prišli poobede, na druhý deň bolo fotenie a večer už sme mali vlak domov. Ubytovaní sme boli v hoteli Jurys Inn a ešte večer pred fotením som bola objednaná ku kaderníčke. Bola som v kadernícte Hair Area, kde mi kaderníčka urobila na vlasoch krásne ombré.


Druhý deň ráno sme mali fotenie. Ani si neviete predstaviť moju radosť, keď som videla prichádzať Pavla Bauera. Mala som tú možnosť raz ho už vidieť v Poprade. Pavel Bauer je teraz oficiálny vizážista Avonu a sem-tam ho môžete vidieť aj v katalógu.

Príprava na fotenie
Po fotení sme mali ešte do večera čas, tak sme sa vybrali pozrieť Orloj a Karlov most.

Orloj a Prašná brána


Na Karlovom moste
Na moste si môžete kúpiť rôzne suveníry, alebo sa môžete nechať namaľovať nejakým umelcom. Mne sa páčili tieto karikatúry športovcov.


Cestou späť sme sa zastavili v múzeu voskových figurín Grévin. Figuríny sú na troch poschodiach a sú tématický rozdelené. V takomto múzeu som ešte nikdy nebola a bol to pre mňa veľký zážitok.

Ján Amos Komenský a Albert Einstein.


Tomáš Baťa a môj najobľúbenejší herec Nicolas Cage.


3. výlet v Prahe
Na ďalší týždeň už sme išli do Prahy na tri dni a pre zmenu sme bývali v hoteli Penta. Večer sme mali kostýmovú skúšku a na ďalší deň som točila sama v ateliéri. Posledný deň som točila s Nikolasom vonku. Aby som Vám trošku priblížila o čo tu vlastne ide, tak ide o jesennú kampaň, ktorá spočíva v príbehu reálnych žien, ktoré pracujú s Avonom. Sama poriadne neviem v akých médiách bude táto kampaň prebiehať, tak ak ma niekde uvidíte, kľudne mi môžte napísať :-).Milé prekvapenie - pekná kytička od Avonu.


Po skončení natáčania sme sa ešte vybrali na malý výlet na Pražský hrad. Nevedela som, že je to taký obrovský areál a tak sme si ho pochodili, niečo pofotili a pokochali sa krásnym výhľadom na Prahu. Na Pražský hrad sme išli metrom a to bol pre mňa ďalší skvelý zážitok.


Čestná stráž pred vstupom :-)


Kráľovská záhrada


Samozrejme som za každý raz, čo som bola v Prahe, navštívila aj obchodný dom Palladium. Zatiaľ je to najväčší obchodný dom, ktorý som navštívila. Veľmi sa mi tam páčilo a určite Vám aj ukážem čo som si v ňom nakúpila.


Veľmi by som sa chcela poďakovať Avonu, že si ma vybrali a že som mala možnosť ísť do Prahy a aj si ju pozrieť. Fotenie aj natáčanie boli pre mňa nová skúsenosť, ale som rada, že som to zvládla a už sa teším na výsledok.
Prajem Vám krásny víkend.
Vaša Petra


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára