streda 2. januára 2013

Nová rubrika: Vzorky po prvé

Ahojte,
Nový rok začínam novou rubrikou, keďže outfitové fotky sa nepodarili a chcem ich nafotiť ešte raz.
Každá z náš má určite veľa vzoriek. Máme ich z časopisov, alebo obchodov (keď sú ochotné predavačky).
Ja som sa rozhodla začať ich skúšať a napísať Vám moje dojmy z nich.
Výsledky z testovania vzoriek budú: mám záujem kúpiť si produkt v plnej veľkosti, neviem sa rozhodnúť, či si ho kúpim, alebo nemám záujem si tento produkt kúpiť. Aj keď pri niektorých produktoch je možno ťažko zistiť výsledok hneď, ale pokúsim sa.
Ako prvé som testovala tieto štyri vzorky:


 Hydratačné telové mlieko AQUAporin ACTIVE od Eucerin

Toto telové mlieko je určené na suchú pokožku.Má príjemnú vôňu, ľahké zloženie, ktoré sa veľmi dobre rozotiera. Mne 8 ml vzorka vydržala na dve použitia. Plné balenie má obsah 400 ml a cena sa pohybuje okolo 14-15 €. Keby som mala naozaj suchú pokožku tak je to podľa mňa veľmi dobré telové mlieko a určite by som si ho kúpila aj za tú trošku vyššiu cenu. Vzhľadom na to, že moja pokožka je normálna zatiaľ neuvažujem nad jeho kúpou.

Denný krém, očný krém a osviežujúci čistiaci pleťový gél AQUA Sensation od Nivei

Táto vzorka bola 3v1. AQUA Sensation je hydratačná rada, ktorá má krásnu vôňu. Obsahuje Hydra IQ čo je vraj nejaká revolúcia ohľadom hydratácie pleti. A teraz už ku konkrétnym produktom.
Denný krém má ľahké zloženie, ktoré sa dobre rozotiera. Má hydratovať pleť v jej najhlbších vrstvách. Ja som mala pocit, že sa mi krém vstrebal len do tých hlbokých vrstiev a na povrchu som mala pocit, že je moja pleť napätá. Plné balenie má 50 ml a cena je okolo 8, 50 €. Takže s týmto krémom som nebola spokojná a ani by som si ho nekúpila.
Očný krém má tiež peknú vôňu, ľahké zloženie a dobre sa rozotiera. Po jeho nanesení som mala pocit, že oblasť okolo očí je naozaj hydratovaná. Balenie má 15 ml a cena je okolo 8, 90 €. Tento krém by som odporúčala a možno aj sama by som si ho kúpila.
Osviežujúci čistiaci pleťový gél má jemné gélové zloženie. Ja všeobecne nemám veľmi rada gély na odlíčenie pleti. Mám pocit, že pleť nedokážu až tak vyčistiť ako pleťové mlieko, alebo pleťová voda. Pri tomto géle som mala rovnaký pocit, že pleť neostala úplne vyčistená a nemala som ani pocit nejakej hĺbkovej hydratácie. Plné balenie má 200 ml a cena je okolo 5 €. Tento produkt si určite nekúpim.

Hĺbkovo čistiace peelingové obrúsky Nivea

Na tieto peelingové obrúsky som sa veľmi tešila. No ako veľmi som sa tešila také veľké bolo moje sklamanie. Najprv si máte hladkou stranou pleť vyčistiť a potom peelingovou stranou odstrániť odumreté kožné bunky. No keby ste chceli tento efekt dosiahnuť veľmi by ste si museli drhnúť pleť. Vôbec to pleť nevyčistí, ani ako peeling to nie je nič moc. Navyše nie je vhodný na oblasť okolo očí, takže ani na cestovanie Vám až tak nepomôže. V balení je po 20 ks a cena je okolo 4, 50 €. Tieto obrúsky by som si určite nekúpila.

Denný hydratačný krém Aqualia Thermal od Vichy

Tento krém je pre normálnu pleť, ale je v ponuke aj pre suchú pleť. Popis je takýto: ,,Aqualia Thermal Riche je posilňujúca a upokojujúca 24h hydratačná starostlivosť určená pre dehydratovanú pleť je vyrobená technológiou mikrodifúzie termálnej vody z Vichy, ktorá je bohatá na vzácne prírodné minerály pôsobiaci priamo v jadre buniek.
Z toho krému som bola úplne nadšená. Vôňu má krásnu, jemné zloženie, ľahko sa rozotiera a som z neho unesená. Balenie má 50 ml a cena je okolo 18 €. Určite by som ho odporúčala všetkým, aj keď jeho cena je vyššia. Ja by som určite uvažovala nad jeho kúpou.

Dúfam, že nebol tento príspevok príliš dlhý a že sa Vám páčil. Nabudúce dám asi iba dve, alebo tri vzorky.
Majte sa krásne a ak máte tiež nejaké skúsenosti s týmito výrobkami budem rada ak mi v komentároch zanecháte Vaše názory na nich.
Vaša Petra

2 komentáre:

  1. mě lákaly ty ubrousky, ale když říkáš že to pleť nevyčistí pořádně, tak nemá smysl si je pořizovat :)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. ja mam akurat tie vzorky nivea, ale zatial som ich neskusala:)

    OdpovedaťOdstrániť