streda 11. júla 2018

Recenzia: Masky na tvár - Balea, Ellie, Garnier a Montagne Jeunesse

Ahojte,
dnešný článok o maskách na tvár som mala v pláne už veľmi dlho, no konečne som sa nakopla ho napísať. Vyskúšala som rôzne masky na tvár od rôznych značiek a chcem sa s Vami podeliť o moje skúsenosti s nimi.


Prvé dve masky som si kupovala na stránke pinkpanda.sk a ukazovala som Vám ich vo videu Nákup na pinkpanda.sk. Prvá z nich (na obrázku vľavo) je Montagne Jeunesse vyživujúca maska - Earth Kiss Million Year Clay Facial Revitalis Bamboo Sheet Mask. Ide o látkovú masku na jedno použitie a ja som ju dostala k nákupu zdarma. Jednoducho sa nanášala a pekne sedela na pleti. Mala takú čudnú pikantnú vôňu a jemne ma na tvári štípala, akoby obsahovala aj mentol. Po jej použití som si nevšimla žiaden veľký rozdiel, akurát som mala pleť trošku napnutú. Maska ma vôbec neohúrila a určite by som si ju nekúpila, pretože som nemala pocit vyživenej pleti

Druhá maska je určená na nos a konkrétne ide o Montagne Jeunesse pásiky na nos - Pore Strips. V balení sa nachádzajú 3 pásiky a objednávala som ich za cenu 3,95 €. Pásiky voňajú zvláštne až nepríjemne a počas aplikácie sa trošku odlupujú. Póry na nose trošku vyčistia, ale skôr len povrchovo a nie do hĺbky. Nie je to úplne zlý produkt, no viac by som si ho nekúpila. Som rada, že som pásiky vyskúšala, ale na čierne bodky na nose budem hľadať ešte niečo účinnejšie.


Ďalej som vyskúšala toľko ospevované masky od Garnier a ja som mala konkrétne Textilnú masku Moisture + Freshness, ktorá je určená na hydratáciu, osvieženie pleti a má čistiaci účinok. Maska je na môj vkus príliš mokrá, dokonca mi z nej až kvapkalo. Na textilnej maske je ešte jedna modrá vrstva, ktorú je potrebné po aplikovaní na tvár dať dole. Keďže maska bola príliš mokrá, bolo veľmi komplikované dať ju na tvár. Keď sa mi to konečne podarilo, po odstránení modrej časti som mohla začať opäť odznova. Po jej ďalšom aplikovaní už sedela na tvári pekne. Maska voňala len veľmi jemne, príjemne a nerušivo. Po jej odstránení som cítila, že moja pleť je ešte stále dosť mokrá a tak som ju dočistila ešte vatovým tampónikom a micelárnou vodou. Následne som mala pocit príjemne hydratovanej pleti. Za cenu 2,19 € je podľa mňa drahá, keďže je na jedno použitie. Ak by bola v akcii, tak by som nemala problém si ju príležitostne kúpiť. 

Na masku na tvár od Balei som počula pozitívne reakcie a tak som na ňu bola veľmi zvedavá. Konkrétne sa volá Aqua pleťová maska látková s extraktom z rias a jej cena je 0,99 €. Textilná maska bola chladivá, mazľavá, príliš mokrá a nedržala dobre na pleti. Nemala by sa oplachovať, ale jej zvyšky sa majú vmasírovať do pleti. Osobne ma nejako neohúrila a viac by som si ju asi nekúpila, no vyskúšala by som iné masky od značky Balea.

Oba tieto masky som Vám ukazovala vo videu HAUL 2/2017


Značka Ellie je privátnou značkou drogérie Teta a ja som vyskúšala jej dve klasické masky na tvár. Na obrázku už mám len ich polovicu, pretože sa dajú kúpiť ako dvojbalenie 2x8ml. Mne vystačilo jedno balenie na dve použitia.  Ružová maska je výživná a je určená pre suchú a citlivú pleť. Pekne pleť vyživí a mala som po nej pocit krajšej pleti. Modrá maska je hydratačná a je vhodná pre normálnu a zmiešanú pleť. Má krémovú konzistenciu a obsahuje aj jemné peelingové čiastočky, ktoré mi pri tejto maske skôr vadili. Oba masky majú peknú a nerušivú vôňu. Osobne mi viac vyhovovala ružová maska.
Na základe týchto masiek by som určite vyskúšala aj ostatné produkty tejto značky, keďže pomer kvalita a cena je veľmi priaznivý.


Veľmi rada používam masky na tvár a rada skúšam nejaké nové. Budem rada, ak mi dáte nejaký tip na dobrú masku na tvár. 
Vaša Petra

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára