piatok 14. decembra 2012

LUXE z Avonu

Ahojte,
konečne Vám môžem ukázať novú kolekciu LUXE z Avonu. Konečne preto, lebo už ju mám asi tri týždne a  dvakrát fotky nevyšli podľa mojich predstáv. Ani tie nie sú nič extra, ale tak dúfam, že to nebude vadiť.
Táto nová luxusná kolekcia LUXE, podľa mňa, nahradila kolekciu s 24- karátovým zlatom, ktorá bola moja obľúbená a tak som bola plná očakávania. Bola som nedočkavá, kedy budem môcť výrobky vyskúšať.
Objednala som si štyri výrobky a teraz Vám ich podrobnejšie ukážem.
Výrobky mi prišli zabalené v pekných krabičkách a tak som Vám odfotila aj tie.
 Objednala som si rúž, lesk, linku na oči a lesk na pery v prívesku.
 Tekutá linka na oči LUXE, odtieň Black Luxury
 Pri tejto linke sa neviem rozhodnúť, či je dobrá alebo nie. Popis v katalógu: ,, Zvýrazní oči intenzívnou farbou. Presne sa nanáša, čím jedným ťahom vytvára dokonalú linku. Po celý deň budete mať pocit, ako by ste ju práve naniesli." S tým všetkým úplne súhlasím. Farba je krásna, sýta čierna. Jediné čo mi vadí je, že mám pocit akoby ani nezaschla. Keď prejdem po nej prstom, tak na ňom ostane farba. Keď vonku snežilo tak sa mi aj trošku rozmazala. Naozaj sa neviem rozhodnúť. Krásne sa s ňou pracuje a farba je naozaj čierna. Cena je 6, 90 €, čo nie je najmenej a tak za tú cenu by mohla mať lepšiu výdrž. K dispozícií je ešte v sivom odtieni.

Prívesok s leskom na pery LUXE
 Tento lesk som si kúpila v akcii za 2, 50 €. Jeho cena v katalógu je 8, 50 €, čo je podľa mňa veľa. Prívesok vyzerá pekne, no lesku je tam len 1 gram, čo je máličko a taktiež sa z toho prívesku ťažšie dostáva na pery. Ja ho mám v jemnou ružovom odtieni, ktorý ani veľmi nie je vidno. Bez toho prívesku by som sa určite zaobišla.

Lesk na pery LUXE, odtieň Dazzling Nude
 Popis v katalógu: ,, Hladká aplikácia pre vysoko lesklú farbu. Bohaté, hydratačné zloženie, ktoré očarí ako najvzácnejší drahokam, dodá vaším perám jedinečný, žiarivý vzhľad. "  Tento lesk patrí určite k tým lepším v mojom kozmetickom kráľovstve. Farbu mám neutrálnejšiu s maličkými ružovo-zlatistými trblietkami. Krásne sa leskne a výdrž má lepšiu ako obyčajné lesky. Je k dispozícií v 10 odtieňoch a uvažujem, že si ešte nejaké zaobstarám. Za mňa tento lesk určite áno. Cena je 5, 50 €.

Rúž na pery LUXE, odtieň Provocative Pink
 Popis v katalógu: ,, Luxusné zloženie Vám dodá pocit nádherne jemných, hydratovaných pier už po prvom ťahu. Spolu s krémovou farbou tak vytvoria skutočný zážitok z líčenia pier." So všetkým súhlasím a tento rúž je naozaj dobrá kúpa. Zloženie je úžasné, farba bravúrna a obal neskutočne luxusný. Dá sa kúpiť v 15 odtieňoch, ktoré by som si najradšej kúpila všetky, taký je ten rúž skvelý. Cena je 5, 50 €.

Ešte malý bonus. Pri kúpe troch výrobkov som dostala set náušníc a náhrdelníka, ktorý sa mi veľmi páči, keďže čiernu farbu v kombinácií so zlatom mám veľmi rada. Set som si zbalila a starostlivo odložila pod stromček :-).

Celkovo kolekcia LUXE sa mi veľmi páči. S rúžom a leskom som veľmi spokojná, linku používam aj naďalej a časom uvidím a prívesok mi len leží v šuflíčku. Kolekcia okrem týchto výrobkoch obsahuje špirálu, paletu očných tieňov, kompaktný púder a make-up. Zatiaľ ma nič viac neláka kúpiť si, lebo mám všetkého dostatok, ale časom by som určite porozmýšľala na ostatnými produktmi.

Ak ste už túto kolekciu vyskúšali, budem rada ak mi v komentároch zanecháte vaše dojmy z nej. 
Krásny deň prajem
Vaša Petra

2 komentáre:

  1. Pekny blog Davam followe :)))

    http://mischelleb.blogspot.sk/

    OdpovedaťOdstrániť
  2. pekny post, uz aj kvoli tej bizutke sa oplatilo objednavat:)

    OdpovedaťOdstrániť